Modernizacja dachu w budynku A GIG Katowice – skrzydło południowe.
Główny Instytut Górnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00224743
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00224743/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-27 10:21
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3337880-dcc0-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6340126016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00224743 z dnia 2022-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu w budynku A GIG Katowice – skrzydło południowe.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Główny Instytut Górnictwa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000023461
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Gwarków 1
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-166
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: phachula@gazeta.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gig.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu w budynku A GIG Katowice – skrzydło południowe.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3337880-dcc0-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00224743
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00178948/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FT-2022/04/01
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót budowlanych:
1. Demontaż starej instalacji odgromowej wraz z utylizacją.
2. Montaż nowych zwodów poziomych wraz z elementami mocującymi (tworzywowe, klejone).
3. Pomiar nowej instalacji odgromowej.
4. Demontaż starych obróbek blacharskich wraz z utylizacją.
5. Montaż kratek wentylacyjnych tworzywowych w kanałach kominów.
6. Uszczelnienia z papu i blachy wokół kominów.
7. Wykonanie nowego pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej gr. min 5,2 mm.
8. Montaż nowych obróbek blacharskich w kolorze RAL 9016 z blachy ocynkowanej, powlekanej gr. min 0,5 mm, obróbki ułożone na warstwie podkładowej z płyty OSB gr. min 22 mm.
9. Demontaż starych kominków metalowych wraz z utylizacją.
10. Montaż kominków wentylacyjnych PCV.
11. Wykonanie przejść rur klimatyzacyjnych wraz z uszczelnieniem.
12. Demontaż rynien, usunięcie skosu przy rynnach, naprawa gzymsu i ponowny montaż nowych rynien wraz z niezbędnymi obróbkami (UWAGA: praca z podnośnika koszowego).
13. Naprawa kominów murowanych.
14. Montaż nowych drabin.
15. Naprawa uszkodzonych tynków ścian.
16. Montaż kolców dachowych na gołębie.
17. Dostawa i montaż masztu odgromowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261910-6 - Naprawa dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: Art. 255 ust 1) ustawy PZP – „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty .Uzasadnienie faktyczne: Do terminu składania ofert do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |