Przebudowa dróg gminnych: ul. Pięknej w Pisarzowicach i Hecznarowicach, Alei Młyńskiej w Dankowicach.
Gmina Wilamowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00224798
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00224798/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-27 10:35
- Lokalizacja
- Wilamowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23478ba7-d741-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9372638755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00224798 z dnia 2022-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych: ul. Pięknej w Pisarzowicach i Hecznarowicach,
Alei Młyńskiej w Dankowicach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wilamowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182321
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: RYNEK 1
1.5.2.) Miejscowość: Wilamowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-330
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: (033) 8129430
1.5.8.) Numer faksu: (033) 8129431
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ug.wilamowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wilamowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych: ul. Pięknej w Pisarzowicach i Hecznarowicach,Alei Młyńskiej w Dankowicach.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23478ba7-d741-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00224798
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007140/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa dróg gminnych: ul. Pięknej w Pisarzowicach i Hecznarowicach, Alei Młyńskiej w Dankowicach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00167636/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IS.271.3.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4666203,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1: Przebudowa drogi gminnej ul. Pięknej w Pisarzowicach i Hecznarowicach.Zakres inwestycji obejmuje:
- budowa kanalizacji deszczowej,
- budowa studni rewizyjnych,
- budowa wpustów ulicznych z przykanalikami,
- odtworzenie-odmulenie i umocnienie rowów przydrożnych,
- przebudowa jezdni wraz z przebudową istniejących zjazdów do posesji,
- wykonanie obustronnych utwardzonych poboczy,
- wykonanie jednostronnego krawężnika drogowego,
- przebudowa skrzyżowania.
Szczegółowy zakres prac opisuje: Dokumentacja Projektowa (Projekt budowlano – wykonawczy, Przedmiar robót) oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 2130539,18 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2: Przebudowa Alei Młyńskiej w Dankowicach.Inwestycja zlokalizowana jest w Dankowicach, jest to wykonanie II etapu przebudowy drogi gminnej Alei Młyńskiej.
W etapie I wykonano konstrukcję nawierzchni jezdni na odcinkach o km 1+050,10 do km 1+597,56 i od km 2+164,72 do km 2+325,76. W ramach etapu I wykonano również przepusty skrzynkowe na rowach opaskowych oraz odwodnienie dla wyżej wymienionych odcinków. Na odcinku od km 1+597,56 do km 2+164,72 w etapie I wykonano roboty ziemne w zakresie podłoża oraz drenażu odwadniającego.
W ramach etapu II dla odcinka od km 1+597,56 do km 2+164,72 przewidziano:
- wykonanie podłoża wyrównującego ,
- wykonanie warstw stabilizacyjnych,
- wykonanie zamknięcia w-w stabilizacyjnych,
- wykonanie dolnej w-wy podbudowy z kruszywa łamanego,
- wykonanie górnej w-wy podbudowy bitumicznej,
- wykonanie w-wy wiążącej bitumicznej,
- wykonanie w-wy ścieralnej bitumicznej,
- wykonanie robót ziemnych wraz z wykonaniem rowów przydrożnych i makroniwelacją korpusu do linii brzegowej przyległych stawów,
- wykonanie studni osadczych wraz z odprowadzeniem wód do rowów opaskowych w rejonie przepustów,
dla odcinka od km 1+050,10 do km 2+325,76 przewidziano
- powierzchniowe utrwalenie poboczy (obustronnie) ze skropieniem emulsją kationową szybko rozpadową wraz z grysem.
Szczegółowy zakres prac opisuje: Dokumentacja Projektowa (Projekt budowlano – wykonawczy, Przedmiar robót) oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 2535664,47 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
We wszystkich złożonych ofertach ceny brutto przewyższają kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 2.334.405,00 zł brutto.
Zamawiający nie może zwiększyć środków finansowych na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
We wszystkich złożonych ofertach ceny brutto przewyższają kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj.
2.833.380,00 zł brutto.
Zamawiający nie może zwiększyć środków finansowych na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2022-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |