Budowa chodnika na ulicy Kombajnowej w Starej Gadce
GMINA RZGÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00224880
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00224880/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-27 10:59
- Lokalizacja
- Rzgów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43f88f8c-e722-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7282606012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00224880 z dnia 2022-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika na ulicy Kombajnowej w Starej Gadce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzgów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057827
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. 500-lecia 22
1.5.2.) Miejscowość: Rzgów
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-030
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 042 2141210
1.5.8.) Numer faksu: 042 2141207
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rzgow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzgow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rzgow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika na ulicy Kombajnowej w Starej Gadce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43f88f8c-e722-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00224880
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036775/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa chodnika na ulicy Kombajnowej w Starej Gadce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00203144/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 271/16/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1153787,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja zlokalizowana jest w województwie łódzkim, w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Rzgów, w miejscowości Stara Gadka na ul. Kombajnowej.
Zakres inwestycji obejmuje:
1) budowę chodnika wzdłuż ulicy Kombajnowej po prawej stronie jezdni - 655 m2,
2) przebudowę istniejącej nawierzchni drogowej- 3637 m2,
3) budowę i przebudowę zjazdów indywidualnych i publicznych m- 516 m2,
4) przebudowę systemu odwodnienia:
• długość kanału 13,80 m
• ilość studni rewizyjnych fi=1500 mm - szt. 1
5) budowę i przebudowę przepustów drogowych – 17 mb,
6) zabezpieczenie lub przebudowę kolidujących z przedmiotową inwestycją sieci uzbrojenia teren.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45232452-5 - Roboty odwadniające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2022-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |