„Remont sanitariatów w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Emilii Plater w Kluczborku ”

ADMINISTRACJA OŚWIATY W KLUCZBORKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00225725
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00225725/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-27 14:01
Lokalizacja
Kluczbork, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3463c826-db4a-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7511097168
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaKładzenie terakotyRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne elektryczneKładzenie glazury

Wykonawcy

1 przyznane

POLOCZEK. FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁowkowice, PL · lot 0
245 418,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00225725 z dnia 2022-06-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont sanitariatów w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Emilii Plater w Kluczborku ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ADMINISTRACJA OŚWIATY W KLUCZBORKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530505066

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 1

1.5.2.) Miejscowość: Kluczbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-200

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774181191

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ao.kluczbork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ao.kluczbork.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.ao.kluczbork.pl/; https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont sanitariatów w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Emilii Plater w Kluczborku ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3463c826-db4a-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00225725

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00177030/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TEC.362.04.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 199526,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowy remont pomieszczeń kompleksu sanitarnego, przeznaczonego dla chłopców i dziewcząt oraz osób z niepełnosprawnościami, mieszczącego się na parterze w "dawnej części gimnazjalnej” Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 z OI w Kluczborku, w celu ich dostosowania do aktualnych wymogów budowlano – sanitarnych, a także poprawienia ich funkcjonalności jak i ogólnej estetyki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45431200-9 - Kładzenie glazury

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245418,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 694825,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245418,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POLOCZEK, Firma Remontowo-Budowlana sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7511780623

7.3.3) Ulica: Okrężna 10

7.3.4) Miejscowość: Łowkowice

7.3.5) Kod pocztowy: 46-211

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245418,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-08-25
2022-06-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane