Remont nawierzchni mineralno-bitumicznych na terenie Gminy Niebylec
Gmina Niebylec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00226226
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00226226/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-27 16:07
- Lokalizacja
- Niebylec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3962e50a-dade-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8191565408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00226226 z dnia 2022-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni mineralno-bitumicznych na terenie Gminy Niebylec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niebylec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582192
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niebylec 170
1.5.2.) Miejscowość: Niebylec
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-114
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172773002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@niebylec.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.niebylec.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/niebylec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni mineralno-bitumicznych na terenie Gminy Niebylec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3962e50a-dade-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00226226
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00051092/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont nawierzchni mineralno-bitumicznych na terenie gminy Niebylec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00173910/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 440717,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni mineralno-bitumicznych dróg gminnych, w tym dróg wewnętrznych, jak również gminnych placów i parkingów na terenie gminy Niebylec.
Obszar realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności sołectwa: Baryczka, Blizianka, Gwoździanka, Gwoźnica Dolna, Gwoźnica Górna, Jawornik, Konieczkowa, Lutcza, Małówka, Niebylec i Połomia.
Zakres rzeczowy robót wraz z ich szacowaną ilością obejmuje w szczególności: 1) profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni – 2 000 m2; 2) podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 10 cm – 2 000 m2; 3) wyrównanie podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną – 350 Mg; 4) wyrównanie istniejącej podbudowy kruszywem łamanym zagęszczonym mechanicznie – 25 m3; 5) nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o gr. 4 cm – 4 500 m2; 6) nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o gr. 5 cm – 2 000 m2; 7) ścięcie poboczy ziemnych – 2 000 m2.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania znajduje się w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiących Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższyła kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 758910,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1048380,97 PLN
| 2022-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |