Indywidualne doradztwo skierowane do min. 15 gmin z terenu województwa lubelskiego

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00226369
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-06-27 21:07
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7122837748
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradztwa

Wykonawcy

2 przyznane

Jadwiga Olszowska UrbanTrzebinia, PL
14 000 PLN
ŁUKASZ CHLEBNYOstrowiec Świętokrzyski, PL
14 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.