Malowanie powierzchni dachu oraz wymiana rynien w budynku nr 1 szpitala w Makowie Podhalańskim

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00226401
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00226401/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-28 06:24
Lokalizacja
Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b3660ee-d4d3-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5521274352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie dachów i inne roboty dotyczące okładzin

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ TOMALAJabłonka, PL · lot 0
62 884,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00226401 z dnia 2022-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Malowanie powierzchni dachu oraz wymiana rynien w budynku nr 1 szpitala w Makowie Podhalańskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304415

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 22

1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zozsuchabeskidzka@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozsuchabeskidzka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.platformazakupowa.pl/pn/zozsuchabeskidzka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Malowanie powierzchni dachu oraz wymiana rynien w budynku nr 1 szpitala w Makowie Podhalańskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b3660ee-d4d3-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00226401

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159854/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZOZ.V.011/DZP/43/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawcy, który wykona na rzecz Zamawiającego tj. Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej roboty polegające na:
Malowaniu powierzchni dachu oraz wymianie rynien w budynku nr 1 szpitala w Makowie Podhalańskim
określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) jako 45261220-2
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4– przedmiar robót .
2. Obowiązki Wykonawcy:
• wykonawca udzieli min. 2-letniej gwarancji na wykonane prace,
• Zamawiający wyznaczy miejsce składowania odpadów, Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt i własnymi środkami do ich usunięcia,
• prace związane z modernizacją odbywać się muszą w trakcie normalnego funkcjonowania Szpitali.
• Właściwe utrzymanie i zabezpieczenia placu budowy,
• umożliwienie wstępu na plac budowy pracownikom organów państwowego nadzoru budowlanego i wyznaczonym pracownikom Zamawiającego,
• przestrzeganie zasad środowiskowych obowiązujących u Zamawiającego,
• uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót, pozostawienie go w stanie
sprzed rozpoczęcia robót i przekazanie Zamawiającemu w terminie ustalonym na
odbiór robót,
• zapewnienie warunków bezpieczeństwa bhp i p.poż, zgodnie z wymogami
obowiązującymi u Zamawiającego, określonymi w § 6 projektu umowy.
• w razie wystąpienia wad i usterek powykonawczych usunięcie ich w terminie do 7 dni.
• Zamawiający wymaga, aby roboty były wykonywane przez osoby zatrudnione na
umowę o pracę zgodnie z art. 95 Ustawy Pzp

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261220-2 - Malowanie dachów i inne roboty dotyczące okładzin

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62884,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77662,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62884,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo Budowlane Grzegorz Tomala

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352883019

7.3.3) Ulica: Orawka 173

7.3.4) Miejscowość: Jabłonka

7.3.5) Kod pocztowy: 34-480

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62884,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2022-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane