„Bieżące utrzymanie oznakowania poziomego dróg na terenie Miasta Tarnobrzega”

Miasto Tarnobrzeg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00226480
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00226480/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-28 08:09
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16a44c01-e31f-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8672079199
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchiMalowanie nawierzchni parkingów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00226480 z dnia 2022-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Bieżące utrzymanie oznakowania poziomego dróg na terenie Miasta Tarnobrzega”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32

1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 8181568

1.5.8.) Numer faksu: 15 8221304

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

bip.tarnobrzeg.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Bieżące utrzymanie oznakowania poziomego dróg na terenie Miasta Tarnobrzega”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16a44c01-e31f-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00226480

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023027/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 „Bieżące utrzymanie oznakowania poziomego dróg na terenie Miasta Tarnobrzega”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00193169/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP-I.271.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Oznakowanie poziome dróg na terenie Miasta Tarnobrzega o powierzchni
około 15.000,00 m², w tym:
1) wykonanie poziomego oznakowania dróg i parkingów oraz przejść dla pieszych w technologii malowanie cienkowarstwowe atestowaną farbą drogową białą z dodatkiem kulek szklanych refleksyjnych na powierzchni: 14.000,00 m²
2) wykonanie poziomego oznakowania dróg w obrębie skrzyżowań oraz przejść dla pieszych
w technologii malowanie grubowarstwowe atestowaną farbą drogową białą z dodatkiem kulek szklanych refleksyjnych na powierzchni: 500,00 m²
3) wykonanie poziomego oznakowania przejść dla pieszych oraz przejazdów dla rowerów malowanie cienkowarstwowe atestowaną farbą drogową czerwoną z dodatkiem kulek szklanych refleksyjnych na powierzchni: 500,00 m²
4) Oznakowanie poziome wymienione w pkt. 1, 2 oraz 3 wykonane na wezwanie Zamawiającego według potrzeb w ilości nie przekraczającej 5% wartości podanej w umowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 211606,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257754,00 PLN

2022-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane