Wykonanie otworu poszukiwawczo – rozpoznawczego wód termalnych Koluszki GT – 1 w Koluszkach.
Gmina Koluszki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00680136
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00680136/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-31 10:08
- Lokalizacja
- Koluszki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9878248-bda4-44c6-97d4-72fc482d0e81
- Identyfikator
- 7282471753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00680136 z dnia 2024-12-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie otworu poszukiwawczo – rozpoznawczego wód termalnych Koluszki GT – 1 w Koluszkach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koluszki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648362
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 65
1.5.2.) Miejscowość: Koluszki
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-040
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 44 725 67 44
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@koluszki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koluszki.samorzady.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b9878248-bda4-44c6-97d4-72fc482d0e811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie otworu poszukiwawczo – rozpoznawczego wód termalnych Koluszki GT – 1 w Koluszkach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9878248-bda4-44c6-97d4-72fc482d0e81
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00680136
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063241/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Wykonanie otworu poszukiwawczo – rozpoznawczego wód termalnych Koluszki GT – 1 w Koluszkach – wykonanie prac i robót geologicznych związanych z poszukiwaniem i rozpoznawaniem złóż wód termalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562764
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OPZ.271.69.(34).2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 10978500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie otworu geotermalnego Koluszki GT – 1 w Koluszkach.
W zakres prac do realizacji wchodzą następujące prace:
1) wykonanie pionowego otworu Koluszki GT-1 do głębokości 1450 m ± 10%,
2) przeprowadzenie zestawu badań geofizyki wiertniczej,
3) realizacja założonego zakresu prac związanych z opróbowaniem utworów wodonośnych jury dolnej,
4) zafiltrowanie otworu kolumną filtrową 4 1/2",
5) wykonanie pompowania oczyszczającego i pompowania pomiarowego
6) pobór próbek skał, próbek wody termalnej i gazu,
7) wykonanie badań laboratoryjnych pobranych próbek skał, wody termalnej i gazu,
8) opracowanie wynikowej dokumentacji otworowej otworu Koluszki GT-1,
9) zakup i montaż głowicy,
10) zapewnienie dozoru geologicznego,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45255500-4 - Roboty wiertnicze i górnicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
71331000-7 - Wiertnicze usługi inżynieryjne
71351910-5 - Usługi geologiczne
71355200-3 - Wykonywanie badań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12220911,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12872718,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12220911,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALGEO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:6861671785
7.3.4) Miejscowość: Grabownica Starzeńska 609
7.3.5) Kod pocztowy: 36-207
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Badania geofizyczne - BLWM Sp. z o.o.
Utylizacja odpadów - P.P.H.U. STAKOV - Zbigniew Stachów
Dozór geologiczny, badania laboratoryjne - Multiconsult Polska Sp. z o.o.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12220911,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-02-19| 2024-12-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |