Budowa muru oporowego wraz z remontem chodnika drogi gminnej ul. ks. Wołka w Sanoku.
Gmina Miasta Sanoka w Sanoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00226654
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00226654/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-28 09:03
- Lokalizacja
- Sanok, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5d851a2e-d5df-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6871787673
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00226654 z dnia 2022-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa muru oporowego wraz z remontem chodnika drogi gminnej ul. ks. Wołka w Sanoku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Sanoka w Sanoku
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Sanoka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440710
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Sanok
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134652811
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@um.sanok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.sanok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.um.sanok.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa muru oporowego wraz z remontem chodnika drogi gminnej ul. ks. Wołka w Sanoku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d851a2e-d5df-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00226654
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00024644/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi ul. Wołka. Odbudowa muru oporowego i chodnika
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00163199/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiot Zamówienia obejmuje budowę muru oporowego wraz z remontem chodnika drogi gminnej ul. ks. Wołka w Sanoku.
3.2 Zakres robót obejmuje:
Rozbiórkę istniejącego muru oporowego i wykonanie nowej ściany oporowej kątowej, żelbetowej monolitycznej o długości 19 m wraz z barierą ochronną. Wykonanie remontu istniejącego chodnika o szerokości 0,95-1,5m na odcinku długości 40,0m
3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został za pomocą:
3.3.1 Dokumentacji technicznej.
3.3.2 Specyfikacji warunków wykonania i odbioru robót.
3.3.3 Przedmiaru Robót i Kosztorysu Ofertowego (stanowiącym podstawę wyliczenia wartości ofertowej).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z informacjami niezbędnymi do sporządzenia oferty znajduje się w załączniku nr 3 do niniejszego SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.| 2022-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |