Wykonywanie robót zduńskich w budynkach mieszkalnych administrowanych przez Gdańskie Nieruchomości w 2022 roku
Gdańskie Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00226748
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00226748/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-28 09:22
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6bb76a39-b63f-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 9570844969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty murarskie i muroweWznoszenie pieców
Wykonawcy
3 przyznane
"ZDUNEK" S.C. USŁUGI REMONTOWO-OGÓLNOBUDOWLANEgdańsk, PL · lot 1
135 826,9 PLNMARIAN TRYBAKOLECZKOWO, PL · lot 2
75 355,57 PLNMARIAN TRYBAKOLECZKOWO, PL · lot 3
95 702,64 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00226748 z dnia 2022-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonywanie robót zduńskich w budynkach mieszkalnych administrowanych przez Gdańskie Nieruchomości w 2022 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: (58) 320 10 32, 320 02 20, 302 32 82, 320 12 95
1.5.8.) Numer faksu: (58) 345 82 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@niewruchomoscigda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6bb76a39-b63f-11ec-97c7-b646b0ba23df1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie robót zduńskich w budynkach mieszkalnych administrowanych przez Gdańskie Nieruchomości w 2022 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bb76a39-b63f-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00226748
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00052676/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty zduńskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.41.2022.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty polegające na remoncie (przestawieniu) starych pieców i trzonów kuchennych oraz na postawieniu nowych pieców ceramicznych i trzonów kuchennych ceramicznychw mieszkaniach.
2. Zakres robót obejmuje między innymi:
rozebranie istniejącego pieca,
wykonanie fundamentu pod piec,
dostarczenie nowych materiałów,
postawienie nowego pieca,
przestawienie (remont) pieca,
wbudowanie osprzętu,
sprawdzenie przewodu dymowego,
sprawdzenie pieca lub trzonu przez próbne przepalenie po zakończeniu robót zduńskich w mieszkaniu najemcy,
wywóz gruzu i innych odpadów,
poinstruowanie lokatora o prawidłowej eksploatacji pieca
Obejmujące teren Obszaru Administracyjnego Nr 1 - Gdańsk ul. Dyrekcyjna 7
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262630-6 - Wznoszenie pieców
4.5.5.) Wartość części: 90203,97 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty polegające na remoncie (przestawieniu) starych pieców i trzonów kuchennych oraz na postawieniu nowych pieców ceramicznych i trzonów kuchennych ceramicznychw mieszkaniach.
2. Zakres robót obejmuje między innymi:
rozebranie istniejącego pieca,
wykonanie fundamentu pod piec,
dostarczenie nowych materiałów,
postawienie nowego pieca,
przestawienie (remont) pieca,
wbudowanie osprzętu,
sprawdzenie przewodu dymowego,
sprawdzenie pieca lub trzonu przez próbne przepalenie po zakończeniu robót zduńskich w mieszkaniu najemcy,
wywóz gruzu i innych odpadów,
poinstruowanie lokatora o prawidłowej eksploatacji pieca
Obejmujące teren Obszaru Administracyjnego Nr 2 - Gdańsk ul. Mściwoja II 44
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262630-6 - Wznoszenie pieców
4.5.5.) Wartość części: 135826,90 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty polegające na remoncie (przestawieniu) starych pieców i trzonów kuchennych oraz na postawieniu nowych pieców ceramicznych i trzonów kuchennych ceramicznychw mieszkaniach.
2. Zakres robót obejmuje między innymi:
rozebranie istniejącego pieca,
wykonanie fundamentu pod piec,
dostarczenie nowych materiałów,
postawienie nowego pieca,
przestawienie (remont) pieca,
wbudowanie osprzętu,
sprawdzenie przewodu dymowego,
sprawdzenie pieca lub trzonu przez próbne przepalenie po zakończeniu robót zduńskich w mieszkaniu najemcy,
wywóz gruzu i innych odpadów,
poinstruowanie lokatora o prawidłowej eksploatacji pieca
Obejmujące teren Obszaru Administracyjnego Nr 3 - Gdańsk ul. Na Zaspę 31
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262630-6 - Wznoszenie pieców
4.5.5.) Wartość części: 75355,57 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty polegające na remoncie (przestawieniu) starych pieców i trzonów kuchennych oraz na postawieniu nowych pieców ceramicznych i trzonów kuchennych ceramicznychw mieszkaniach.
2. Zakres robót obejmuje między innymi:
rozebranie istniejącego pieca,
wykonanie fundamentu pod piec,
dostarczenie nowych materiałów,
postawienie nowego pieca,
przestawienie (remont) pieca,
wbudowanie osprzętu,
sprawdzenie przewodu dymowego,
sprawdzenie pieca lub trzonu przez próbne przepalenie po zakończeniu robót zduńskich w mieszkaniu najemcy,
wywóz gruzu i innych odpadów,
poinstruowanie lokatora o prawidłowej eksploatacji piecaOobejmujące teren Obszaru Administracyjnego Nr 4 - Gdańsk ul. Gościnna 17
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262630-6 - Wznoszenie pieców
4.5.5.) Wartość części: 95702,64 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
ZŁOŻONA OFERTA PODLEGA ODRZUCENIU
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1131,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1131,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1131,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZDUNEK s.c. Usługi Remontowo – Ogólnobudowlane Alojzy i Krzysztof Mathea
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5841015876
7.3.3) Ulica: ul. Nowy Świat 28
7.3.4) Miejscowość: GDAŃSK
7.3.5) Kod pocztowy: 80-299
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135826,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 749,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 749,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 749,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tryba Marian „Usługi Zduńskie i Budowlane”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881047931
7.3.3) Ulica: ul. Zduńskiej 2,
7.3.4) Miejscowość: KOLECZKOWO
7.3.5) Kod pocztowy: 84-207
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75355,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 749,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 749,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 749,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Usługi Zduńskie i Budowlane”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881047931
7.3.3) Ulica: ul. Zduńskiej 2
7.3.4) Miejscowość: KOLECZKOWO
7.3.5) Kod pocztowy: 84-207
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95702,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-31| 2022-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |