Remont dachu budynku pływalni Wodny Raj w Choszcznie.
Centrum Rekreacji i Sportu Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00226937
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00226937/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-28 10:00
- Lokalizacja
- Choszczno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3bb4c460-e33f-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5941607837
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00226937 z dnia 2022-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku pływalni Wodny Raj w Choszcznie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Rekreacji i Sportu Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384059636
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego, 33
1.5.2.) Miejscowość: Choszczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 95 7658598
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: crs@choszczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: crs.choszczno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/choszczno/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu budynku pływalni Wodny Raj w Choszcznie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bb4c460-e33f-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00226937
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00194073/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont dachu budynku pływalni Wodny Raj w Choszcznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00194144/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszystkich niezbędnych prac i robót związanych z wykonaniem remontu dachu budynku pływalni Wodny Raj w Choszcznie w granicach i w zakresie określonym przez przedmiary robót, szczegółowe specyfikacje techniczne i specyfikację warunków zamówienia (SWZ),a w tym między innymi:
a) roboty rozbiórkowe rynien i istniejącego pokrycia dachowego oraz instalacji odgromowej,
b) wymiana izolacji cieplnej,
c) wykonanie nowego pokrycia papą podkładową termozgrzewalną,
d) wykonanie obróbek blacharskich,
e) wykonanie orynnowania,
f) wykonanie instalacji odgromowej,
g) wywóz i utylizacja materiałów pochodzących z rozbiórki,
oraz wszelkie inne, niewymienione powyżej, roboty i prace niezbędne dla osiągnięcia zamierzonego celu (rezultatu technicznego, funkcjonalnego i użytkowego).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261410-1 - Izolowanie dachu
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45261320-3 - Kładzenie rynien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu przed otwarciem ofert Zamawiający poinformował, iż zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 600 000,00 zł brutto. W postępowaniu wypłynęła tylko jedna oferta złożona przez Konsorcjum firm Twins Elżbieta Lemańczyk, ul. Srebrzysta 3, 66-415 Kłodawa i Przedsiębiorstwa Budowlanego OPTIM-BUD Maciej Lemańczyk, ul. Srebrzysta 3, 66-415 Kłodawa na kwotę 782 800,01 zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.W związku z powyższym, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym z możliwością negocjacji, zostaje unieważnione w trybie art. 255 pkt 3 z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 782800,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 787800,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |