Ochrona osób i mienia Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie znajdującego się na terenie nieruchomości przy ul. Bieszczadzkiej 2 w Krośnie
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00680226
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00680226/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-31 10:17
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8c76d910-596b-43b7-bfa4-7aeca2eefc00
- Identyfikator
- 6840011078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00680226 z dnia 2024-12-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ochrona osób i mienia Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie
znajdującego się na terenie nieruchomości przy ul. Bieszczadzkiej 2 w Krośnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370015710
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bieszczadzka
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdlp@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rdlp_krosno/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ochrona osób i mienia Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnieznajdującego się na terenie nieruchomości przy ul. Bieszczadzkiej 2 w Krośnie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c76d910-596b-43b7-bfa4-7aeca2eefc00
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00680226
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035035/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Usługa ochrony osób i mienia biura Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie oraz mienia znajdującego się na nieruchomości przy ul. Bieszczadzka 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597924
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DW.270.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa całodobowej fizycznej ochrony osób i mienia biura Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie oraz mienia znajdującego się na terenie nieruchomości przy ul. Bieszczadzka 2 (działka nr ew. 3083/3), zabudowanej budynkami:
a) budynek o nr inw. 142/1,
b) budynek o nr inw. 142/7,
c) budynek o nr inw. 181/2,
d) budynek o nr inw. 109/1134.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca sprawował stałą (całodobową), bezpośrednią ochronę fizyczną mienia oraz osób znajdujących się na terenie biura Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych Krośnie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 263982,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399066,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 263982,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DARIUSZ SIEJKO GUARDIA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6871815398
7.3.4) Miejscowość: Czułów 195
7.3.5) Kod pocztowy: 32-060
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 263982,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-12-29 do 2025-12-288.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |