Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół Przystani Izerskiej w miejscowości Brunów

Gmina i Miasto Lwówek Śląski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00227412
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00227412/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-28 11:30
Lokalizacja
Lwówek Śląski, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9df8fc8c-e6f1-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6161003030
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty izolacyjneKładzenie podłógRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00227412 z dnia 2022-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół Przystani Izerskiej w miejscowości Brunów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Lwówek Śląski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000530643

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Wojska Polskiego 25A

1.5.2.) Miejscowość: Lwówek Śląski

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-600

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lwowekslaski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lwowekslaski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/lwowekslaski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół Przystani Izerskiej w miejscowości Brunów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9df8fc8c-e6f1-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00227412

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039112/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół Przystani Izerskiej w miejscowości Brunów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00203081/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.43.2022.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół Przystani Izerskiej w miejscowości Brunów.
2. Podstawowy zakres przedmiotu zamówienia:
W ramach etapu I realizacji zadania objętego pozwoleniem na budowę – decyzja nr 364/2020 z dnia 30.12.2020 r. wykonany został budynek Przystani Izerskiej według projektu gotowego wraz z wewnętrzną linią zasilającą zrealizowany na działce nr 317 w obrębie 021203_5.0002 Brunów, jednostka ewidencyjna Lwówek Śląski – obszar wiejski.
W ramach zamówienia należy wykonać prace pozostałe do wykonania według projektu budowlanego (aneks) z dnia 21.02.2022 r. zatwierdzonego przez Starostę Lwóweckiego decyzją zmieniającą nr 41/2022 z dnia 24.02.2022 r. tj. zagospodarowanie działki: dojścia
i dojazdy, miejsca postojowe dla samochodów osobowych, miejsca gromadzenia odpadów stałych oraz roboty związane z uzbrojeniem technicznym działki i odprowadzeniem wód powierzchniowych, zasileniem w wodę, odbiorem nieczystości ciekłych, odbiorem wód opadowych, urządzeniem zieleni, ogrodzeniem. Wszystkie prace należy wykonać zgodnie
z załączonymi do postępowania dokumentacjami projektowymi oraz pozwoleniem na budowę i decyzją je zmieniającą tj.:
- Decyzja nr 364/2020 z dnia 30.12.2020 r.
- Decyzja nr 41/2022 z dnia 24.02.2022 r.
Ponadto zamówienie obejmuje elementy nieobjęte dokumentacją projektową takie jakie:
- zakup i montaż podgrzewacza wody wraz z wykonaniem zasilania tego podgrzewacza,
- zakup i montaż pompy i pompy dodatkowej wraz z wykonaniem zasilania (max. wydajność pomp do 100 l/min. każda),
- zakup i montaż zlewozmywaka, szafki pod zlewozmywak, baterii i podejście dopływowe
i odpływowe.
Wykonawca będzie miał za zadanie dokończenie zadania objętego pozwoleniem na budowę wraz z skompletowaniem operatu kolaudacyjnego w szczególności wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, w tym komplet dokumentów na płycie CD.
3. Termin realizacji zamówienia: 2 miesiące od dnia podpisania umowy, lecz nie później niż do dnia 16.09.2022 r.
4. Wykonawca jest gospodarzem na terenie budowy od daty przekazania placu budowy do czasu odbioru końcowego, a w szczególności zobowiązany jest do:
a) ochrony mienia i zabezpieczenia przeciwpożarowego,
b) nadzoru nad bhp,
c) ustalania i utrzymywania porządku,
d) odpowiedniej organizacji placu budowy, zabezpieczenia magazynowego
i dozoru mienia.
5. Do zadań Wykonawcy należeć będzie również:
5.1. Zabezpieczenie na terenie budowy należytego ładu, porządku, przestrzeganie przepisów BHP, ochrona znajdujących się na terenie urządzeń i sprzętu oraz utrzymanie ich w należytym stanie technicznym. Roboty budowlane będą wykonywane w sposób nie powodujący kolizji z funkcjonowaniem obiektów.
5.2. Wykonanie przedmiotu umowy z własnych materiałów. Zastosowane materiały winny spełniać wymogi prawa budowlanego, tj. posiadać odpowiednie certyfikaty na znak bezpieczeństwa, być zgodne z wymogami technicznymi lub aprobatą techniczną, wymagane są materiały atestowane i dopuszczone do stosowania.
5.3. Wszystkie wyroby budowlane (materiały) oraz urządzenia przed ich sprowadzeniem na teren budowy i przed ich wbudowaniem lub zamontowaniem muszą być zatwierdzone przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia Zamawiającemu wyników badań, certyfikatów, kart technicznych, autoryzacji i atestów oraz deklaracji zgodności z Polskimi i Europejskimi Normami na materiały i urządzenia zastosowane przy realizacji przedmiotu zamówienia.
5.4. Zgłaszanie Zamawiającemu do odbioru robót ulegających zakryciu lub zanikających.
5.5. Zgłoszenie obiektu do odbioru końcowego oraz uczestniczenie w czynnościach odbioru, a także niezwłocznego usunięcia stwierdzonych wad i usterek.
5.6. Doprowadzenie do należytego stanu i porządku terenu budowy w terminie nie późniejszym niż w dniu odbioru końcowego robót.
5.7. Pełna odpowiedzialność za szkody wynikłe na terenie budowy w trakcie realizacji robót.
5.8. Uczestniczenie w naradach koordynacyjnych, na każdorazowe żądanie Zamawiającego – osobiście lub przez uprawomocnionego przedstawiciela.
5.9. Składanie serwisu fotograficznego z postępu robót na płycie CD na koniec każdego miesiąca.
6. Zakres prac oraz odpowiedzialność wykonawcy w zakresie objętym proponowaną ceną ofertową obejmuje także:
6.1. Zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych prób, badań i odbiorów oraz ewentualnego uzupełnienia dokumentacji odbiorczej dla zakresu robót objętych przedmiotem postępowania.
6.2. Wykonanie operatu powykonawczego w formie papierowej i na płycie CD/DVD bądź na pendrive, w tym również geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza.
6.3. Po zakończeniu robót uporządkowanie terenu budowy, demontaż obiektów tymczasowych.
6.4. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z:
a) opracowaniem dokumentacji postępowania,
b) wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej,
c) opracowaniem wszelkiej niezbędnej dokumentacji do wykonania zamówienia,
d) utrzymaniem zaplecza budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert, tj. do dnia 28.06.2022r. do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty.
2022-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane