Modernizacja sieci dróg gminnych wraz z odnową rowów odwadniających
Gmina Bogoria
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00227449
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00227449/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-28 11:38
- Lokalizacja
- Bogoria, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee85abab-d102-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8661603248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00227449 z dnia 2022-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sieci dróg gminnych wraz z odnową rowów odwadniających
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bogoria
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Opatowska 13
1.5.2.) Miejscowość: Bogoria
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-210
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@bogoria.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bogoria.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bogoria.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sieci dróg gminnych wraz z odnową rowów odwadniających2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee85abab-d102-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00227449
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025287/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja sieci dróg gminnych wraz z odnową rowów odwadniających
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00153295/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6038671,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja sieci dróg gminnych wraz z odnową rowów odwadniających.Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 Części:
Część 1: Roboty – modernizacje , przebudowy do wykonania w oparciu o dokumentację
1)Modernizacja odcinka drogi gminnej nr 312051T ul. Ogrodowa od km 0+000 do km 0+247
2)Przebudowa odcinka ulicy Tylnej w Bogorii od km 0+000 do km 0+100
3) Przebudowa drogi wewnętrznej nr 0048W Domaradzice od km 0+000 do km 0+468
4)Modernizacja odcinka drogi gminnej nr 312005T Buczyna - Miłoszowice od km 0+000 do km 0+100
5) Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej nr 0221W Podlesie do km 0+000 do km 0+250
6) Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej nr 0261W Szczeglice od km 0+000 do km 0+535
7) Modernizacja odcinka drogi gminnej nr 312008T Brzezionki - Kamionki od km 0+000 do km 0+995
Parametry techniczne drogi:
8)Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej nr 0091W Jurkowice od km 0+000 do km 0+530
9) Przebudowa drogi wewnętrznej nr 0353W Zagorzyce od km 0+000 do km 0+085
10)Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej nr 0119W Kolonia Bogoria od km 0+000 do km 0+665
11)Przebudowa drogi wewnętrznej nr 0342W w m. Wysoki Średnie
12)Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej nr 0138W Kolonia Wysoki Małe od km 0+220 do km 0+605
Parametry techniczne drogi:
13)Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej nr 0304W w m. Józefów Witowicki
14)Przebudowa drogi wewnętrznej nr 0244W w m. Rosołówka
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45232452-5 - Roboty odwadniające
44132000-4 - Elementy przepustów
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 3229009,76 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 :Zadanie inwestycyjne będzie realizowane w systemie zaprojektuj i wybuduj.
1) Rozbudowa drogi wewnętrznej nr 0273W Wagnerówka do km 0+000 do km 1+000
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i rozbudowa odcinka drogi wewnętrznej nr 0273W Wagnerówka do km 0+000 do km 1+000
Zakres zadania został podzielony na dwa etapy tj.
- ETAP I – opracowanie dokumentacji technicznej wraz z niezbędnymi decyzjami administracyjnymi zezwalającymi na prowadzenie całości robót budowlanych dla zadania: „Rozbudowa odcinka drogi wewnętrznej nr 0273W Wagnerówka do km 0+000 do km 1+000”.
- ETAP II – wykonanie robót budowlanych w oparciu o przyjętą przez Zamawiającego dokumentację techniczną wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie lub zgłoszenie zakończenia robót budowlanych do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.
klasa techniczna - D
prędkość projektowa Vp - 30 km/h
szerokość jezdni - 3,50 m
szerokość poboczy - min. 0,75 m
mijanki
odwodnienie drogi
2) Rozbudowa drogi wewnętrznej nr 0247W Szczeglice od km 0+000 do km 1+500
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i rozbudowa drogi wewnętrznej nr 0247W Szczeglice od km 0+000 do km 1+500”
Zakres zadania został podzielony na dwa etapy tj.
- ETAP I – opracowanie dokumentacji technicznej wraz z niezbędnymi decyzjami administracyjnymi zezwalającymi na prowadzenie całości robót budowlanych dla zadania: „Rozbudowa drogi wewnętrznej nr 0247W Szczeglice od km 0+000 do km 1+500”.
- ETAP II – wykonanie robót budowlanych na odcinku o długości około 850mb (od początku odcinka do końca istniejącej zabudowy) w oparciu o przyjętą przez Zamawiającego dokumentację techniczną wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie lub zgłoszenie zakończenia robót budowlanych do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.
klasa techniczna - D
prędkość projektowa Vp - 30 km/h
szerokość jezdni - od 5,00 m do 3,50m
szerokość poboczy - min. 0,75 m
Odwodnienie drogi
3) Budowa drogi łączącej ul. Kolejową z Osiedlową o długości 360 mb
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa drogi łączącej ul. Kolejową z ul. Osiedlową w Bogorii o długości 360 mb”
Zakres zadania został podzielony na dwa etapy tj.
- ETAP I – opracowanie dokumentacji technicznej wraz z niezbędnymi decyzjami administracyjnymi zezwalającymi na prowadzenie całości robót budowlanych dla zadania: Budowa drogi łączącej ul. Kolejową z ul. Osiedlową w Bogorii o długości 360 mb”.
- ETAP II – wykonanie robót budowlanych w oparciu o przyjętą przez Zamawiającego dokumentację techniczną wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie lub zgłoszenie zakończenia robót budowlanych do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.
klasa techniczna - D
prędkość projektowa Vp - 30 km/h
szerokość jezdni - 5,00 m
szerokość poboczy - min. 0,75 m
nawierzchnia jezdni z tłucznia kamiennego łamanego
oświetlenie drogi
odwodnienie drogi
4) Modernizacja drogi gminnej 312041T w m. Wola Kiełczyńska
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i rozbudowa odcinka drogi gminnej nr 312041T Kiełczyna - Wola Kiełczyńska od km 0+000 do km 0+525”
- ETAP I – opracowanie dokumentacji technicznej wraz z niezbędnymi decyzjami administracyjnymi zezwalającymi na prowadzenie całości robót budowlanych dla zadania: „Rozbudowa drogi gminnej nr 312041T Kiełczyna - Wola Kiełczyńska w miejscowości Kiełczyna od km 0+000 do km 0+525 ”.
- ETAP II – wykonanie robót budowlanych w oparciu o przyjętą przez Zamawiającego dokumentację techniczną wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie lub zgłoszenie zakończenia robót budowlanych do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.
klasa techniczna - D
prędkość projektowa Vp - 30 km/h
szerokość jezdni - 5,00 m
szerokość poboczy - min. 0,75 m
szerokość ciągu pieszego - 1,50m
oświetlenie drogi
odwodnienie drogi
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45232452-5 - Roboty odwadniające
44132000-4 - Elementy przepustów
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 2809661,78 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego cena najkorzystniejszej oferty na część 1 przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie na część 1 unieważniono.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego cena najkorzystniejszej oferty na część 2 przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie na część 2 unieważniono.
| 2022-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |