Remont komunalnego lokalu mieszkalnego położonego w Białogardzie przy ul. Plac Wolności 18/11

Zarząd Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00227490
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00227490/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-28 11:46
Lokalizacja
Białogard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ec9e2d5-e706-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6722095303
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mieszkańRoboty w zakresie stolarki budowlanejTynkowanieNakładanie powierzchni kryjącychRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00227490 z dnia 2022-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont komunalnego lokalu mieszkalnego położonego w Białogardzie przy ul. Plac Wolności 18/11

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

1.3.) Oddział zamawiającego: ZGKiM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385254452

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 18

1.5.2.) Miejscowość: Białogard

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 3579800

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.zgkim@bialogard.info

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bipzgkim.bialogard.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bipzgkim.bialogard.info/index.php?id=287409

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont komunalnego lokalu mieszkalnego położonego w Białogardzie przy ul. Plac Wolności 18/11

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ec9e2d5-e706-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00227490

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00110490/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont lokalu mieszkalnego położonego w Białogardzie przy ul. Plac Wolności 18/11

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00199906/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZKZP.261.18.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania m.in.:
a) branża budowlana – roboty rozbiórkowe m.in.: (pieców kaflowych, podłóg drewnianych, posadzek z płytek, ścianki działowej, odbicie tynków wewnętrznych), wzmocnienia jednostronne belek stropowych, okładzin sufitów na rusztach aluminiowych oraz ścian na klei gipsowy płytami gipsowo-kartonowymi, wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej wraz z ościeżnicami, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej w pomieszczeniu łazienki, na całej powierzchni mieszkania przykręcić do podłóg płytę OSB, w łazience oraz kuchni wykonać posadzki z płytek terakotowych, w pokojach położyć panele podłogowe wraz z listwami przyściennymi, licowanie ścian płytkami ceramicznymi pomieszczenia łazienki oraz w kuchni fartuch na ścianie za zlewozmywakiem i kuchenką, tynkowanie ścian i sufitów oraz malowanie całego lokalu

b) branża hydrauliczna – demontaż istniejących urządzeń sanitarnych, wykonanie nowej instalacji wodno- kanalizacyjnej wraz z podejściami, montaż umywalki wraz z baterią, zlewozmywaka na szafce wraz z baterią, kabiny prysznicowej wraz z baterią oraz toalety typu „kompakt”, wykonanie wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej

c) branża elektryczna – wymiana instalacji elektrycznej oraz wewnętrznej linii zasilającej, montaż nowej rozdzieli wraz zabezpieczeniami, montaż gniazd instalacyjnych, wyłączników, gniazd wtykowych, montaż opraw oświetleniowych, montaż pieca dwufunkcyjnego elektrycznego, sprawdzenie i pomiar kompletnego obwodu elektrycznego (przedłożenie protokołu ze sprawdzenia skuteczności ochrony p.porażeniowej instalacji elektrycznej obwodów i urządzeń)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 27.06.2022r. o godzinie 10.00 upłynął termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu. Do wyznaczonego terminu nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta, co wyklucza możliwość udzielenia zamówienia publicznego.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty(...);”

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane