Wykonanie zdroju wody pitnej w Parku im. J. Piłsudskiego

Urząd Miasta Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00227727
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00227727/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-28 12:19
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-29099a93-e31b-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7250028902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00227727 z dnia 2022-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zdroju wody pitnej w Parku im. J. Piłsudskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/uml

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie zdroju wody pitnej w Parku im. J. Piłsudskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29099a93-e31b-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00227727

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005214/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.73 Montaż zdroju wody pitenj w Parku im. J. Piłsudskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00193246/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DSR-ZP-II.271.66.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 59078,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Zamówienia jest „Wykonanie zdroju wody pitnej w Parku im. J. Piłsudskiego”, która obejmować będzie:
Zamówienie podstawowe:
a. Prace przygotowawcze.
b. Przyłącze i instalacja wodociągowa.
c. Złoże chłonne.
d. Utwardzenie pod zdrojem.
e. Dostawa i montaż zdroju.
Zamówienie w ramach prawa opcji :
a. Zabezpieczenie drzew.
b. Odtworzenie trawników.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie zdroju wody pitnej w Parku im.
J. Piłsudskiego. Zakres prac winien być wykonany na podstawie: dokumentacji „Prace budowlane polegające na montażu zdroju wody pitnej w Parku im.
J. Piłsudskiego” i przedmiarów opracowanych przez Kerria Pracownia Projektowa z Koła, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami
i normami oraz załączoną tabelą elementów scalonych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, dokumentacji projektowej oraz we wzorze umowy (Załącznik nr 7 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
z uwagi na fakt, że nie złożono żadnej oferty w wymaganym przez Zamawiającego terminie składania ofert tj. do dnia 20.06.2022 r. do godz. 10.00
2022-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane