Konserwacja dojazdów pożarowych nr 4, 6, 8 w Leśnictwie Młodzieszyn, 29 w Leśnictwie Żyrardów, 34 i 37 w Leśnictwie Bolimów oraz miejsca postoju pojazdów w oddz. 182 Leśnictwa Białe Błoto
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radziwiłłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00227811
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00227811/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-28 12:37
- Lokalizacja
- Puszcza Mariańska, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-426f6003-d027-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
- Identyfikator
- 8360006291
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00227811 z dnia 2022-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja dojazdów pożarowych nr 4, 6, 8 w Leśnictwie Młodzieszyn,
29 w Leśnictwie Żyrardów, 34 i 37 w Leśnictwie Bolimów oraz miejsca postoju pojazdów w oddz. 182 Leśnictwa Białe Błoto
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radziwiłłów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750015073
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Senatorówka 2/2
1.5.2.) Miejscowość: Puszcza Mariańska
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-330
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: radziwillow@lodz.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radziwillow.lodz.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-426f6003-d027-11ec-9ed6-82024ae9c4d21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja dojazdów pożarowych nr 4, 6, 8 w Leśnictwie Młodzieszyn,29 w Leśnictwie Żyrardów, 34 i 37 w Leśnictwie Bolimów oraz miejsca postoju pojazdów w oddz. 182 Leśnictwa Białe Błoto
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-426f6003-d027-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00227811
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026166/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Konserwacja dojazdów pożarowych nr 4, 6, 8 w Leśnictwie Młodzieszyn, 29 w Leśnictwie Żyrardów, 34, 37 w Leśnictwie Bolimów oraz miejsca postoju pojazdów w oddz. 182 Leśnictwa Białe Błoto.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.34.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 559237,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Konserwacja dojazdów pożarowych nr 4, 6, 8 w Leśnictwie Młodzieszyn,
29 w Leśnictwie Żyrardów, 34 i 37 w Leśnictwie Bolimów oraz miejsca postoju pojazdów w oddz. 182 Leśnictwa Białe Błoto .
Nawierzchnia dojazdów pożarowych nr 4, 6, 8, 29 i 37 oraz wjazdu na MPP182 na odcinkach zaznaczonych na załączonych szkicach orientacyjnych i sytuacyjnych podlega konserwacji poprzez wykonanie prac polegających na:
- wzruszeniu w miejscach wskazanych przez Nadleśnictwo istniejącej nawierzchni równiarką bądź recyklerem (powierzchnie z wybojami w nawierzchni),
- uzupełnianiu wyboi mieszanką kruszywa niezwiązanego o uziarnieniu 0/31,5mm (wg WT-4 dla KR-1) wraz z zamiałowaniem frakcją 0/4mm lub 0/8mm i zagęszczeniem miałowania,
- mechanicznym wyprofilowaniu i zagęszczaniu nawierzchni w miejscu napraw wyboi,
- zamiałowaniem wraz z zagęszczeniem frakcją 0/4 lub 0/8 nawierzchni jezdni, poboczy, mijanek i zjazdów w zakresie określonym przedmiarem robót.
Nawierzchnia dojazdu pożarowego nr 34 na odcinku zaznaczonym na załączonych szkicach orientacyjnym i sytuacyjnym podlega konserwacji poprzez wykonanie prac polegających na:
- ścięciu zawyżonych poboczy wraz z plantowaniem poza pasem drogi,
- ścięciu darni ze środka jezdni wraz z plantowaniem poza pasem drogi
- mechanicznym wyprofilowaniu i zagęszczaniu nawierzchni.
Niweletę dróg należy dowiązać do terenu istniejącego tak, aby zapewnić jej płynny przebieg, a pochylenia podłużne powinny odzwierciedlać pochylenia istniejące. Pochylenie poprzeczne jezdni – daszkowe o wartości 3,0%, poboczy o wartości 6,0%.
Materiał z profilowania należy wykorzystać w miejscach zaniżonych. Pozostały materiał rozplantować poza pasem drogowych lub w miejsce wskazane przez Nadleśnictwo.
Przed rozpoczęciem robót w ramach przekazania terenu pod wykonanie robót przedstawiciele Nadleśnictwa wskażą konkretne lokalizacje do napraw wyboi i napraw poboczy i skarp rowów w ciągu konserwowanych dróg.
Konserwacja obejmuje: DP4 na średniej szerokości jezdni 3,5 mb, DP6,8,37 na średniej szerokości jezdni 4 mb oraz na wybranych, wskazanych przez Nadleśnictwo, powierzchniach poboczy, mijanek i zjazdów, DP29 na wskazanej przez Nadleśnictwo powierzchni w ciągu drogi, DP34 na zmiennej szerokości od 4,5 do 5 mb.
Reszta szczegółów dotycząca zakresu robót jak również parametrów przedmiotu niniejszego postępowania znajduje się w dokumentacji technicznej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarze robót budowlanych będących załącznikami do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
UWAGA! w przedmiotowym ogłoszeniu o wyniku postępowania nie są dostępne do uzupełnienia Sekcje V, VI, VII, VIII jak miało to miejsce poprzednio. Dlatego poniżej zamieszono dodatkowe informacje:Ocena ofert:
Nr oferty Nazwa lub umię i nazwisko, siedziba lub miejsce zamieszkania i adres wykonawcy, jeżeli jest miekscem wykonywania działalności wykonawców, którzy złożyli oferty. Oferowana cena (zł) brutto Liczba otrzymanych punktów w kryterium cena Oferowany okres gwarancji (m-c) Liczba otrzymanych punktów w kryterium okres udzielonej gwarancji jakości Suma otrzymanych punktów
1 "Zakład Ogólnobudowlany MARBUDEX
Marek KierlańczykUl. Łowicka 127 , 96-100 Skierniewice" 530893,80zł brutto 60,00 pkt cena 36 m-cy gwanancja 24,00 pkt. za gwarancje Łacznie 84,00 pkt
2 "GOODMEN 2020 Sp. Z o.o. ul. Ligocka 103/7
40 - 568 Katowice
" 649 893,23 zł brutto 49,01 pkt cena 60 m-cy gwarancja 40,00 pkt gwarancja Łacznie 89,01 pkt
Na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 Prawo Zamówień Publicznych Zamawiający Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radziwiłłów – unieważnia postępowanie
| 2022-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |