Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – przebudowa boiska piłkarskiego, budowa kompleksu lekkoatletycznego
GMINA PYSZNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00227837
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00227837/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-28 12:42
- Lokalizacja
- Pysznica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d3abc67-dff4-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8652397341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00227837 z dnia 2022-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – przebudowa boiska piłkarskiego, budowa kompleksu lekkoatletycznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PYSZNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409117
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 322
1.5.2.) Miejscowość: Pysznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-403
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 841 00 04
1.5.8.) Numer faksu: 15 841 00 17
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pysznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pysznica.bip.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pysznica.bip.gmina.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – przebudowa boiska piłkarskiego, budowa kompleksu lekkoatletycznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d3abc67-dff4-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00227837
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042056/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – przebudowa boiska piłkarskiego, budowa kompleksu lekkoatletycznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00184316/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.III.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z „Modernizacją stadionu sportowego w Pysznicy – przebudowa boiska piłkarskiego, budowa kompleksu lekkoatletycznego oraz budynku zaplecza socjalnego.”
Zakres przedsięwzięcia obejmuje:
1) Rozbiórkę obiektów kolidujących z inwestycją.
2) Budowę kompleksu lekkoatletycznego, w skład którego wchodzi:
- bieżnia lekkoatletyczna 6-torowa - prosta oraz okrężna z nawierzchni poliuretanowej typu sandwich wraz z rowem do biegu z przeszkodami i przeszkodami wg opisu technicznego,
- skocznia do skoku w dal i trójskoku z nawierzchni poliuretanowej typu sandwich,
- skocznia do skoku wzwyż z nawierzchni poliuretanowej typu sandwich,
- rzutnia do pchnięcia kulą
3) Budowę boiska piłkarskiego z trawy naturalnej o wymiarach 64x100m wraz z piłkochwytami.
4) Przeniesienie oraz zadaszenie istniejącej trybuny sportowej,
5) Dostawę i montaż elementów wyposażenia boisk (bramki, tablica wyników, piłkochwyty, płotki, progi, belki odbicia itp.) oraz sprzętu lekkoatletycznego
6) Elementy infrastruktury technicznej i towarzyszącej: chodniki, zewnętrzne linie energetyczne zasilające, instalacja oświetlenia zewnętrznego boiska (tylko instalacja kablowa bez urządzeń rozdzielczych, masztów, opraw oświetleniowych), instalacja oświetlenia terenu i trybuny sportowej, instalacja odgromowa trybuny sportowej, instalacja światłowodowa na zewnątrz, kanalizacja teletechniczna na płycie boiska, instalacja nawodnieniowa ze zbiornikiem retencyjnym 45m3, przyłącze wodociągowe i kanalizacyjne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
37415000-0 - Sprzęt lekkoatletyczny
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający ustalił termin składania ofert w/w postępowaniu na dzień 22 czerwca 2022 roku do godziny 13:00.Przed otwarciem ofert, Zamawiający udostępnił na stronie prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynoszącą: 5 378 598,90 zł.
W wymaganym terminie do Zamawiającego wpłynęło 4 oferty złożone przez następujących Wykonawców:
1 Konsorcjum firm:
Lider: EVERSPORT Obiekty Sportowe S.A. ul. Kiersnowskiego 12/20, 03-161 Warszawa
Partner: EVERSPORT Sp. z o. o. ul. Kiersnowskiego 12/20, 03-161 Warszawa na kwotę brutto 6 797 271,78
2 TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A. ul. Idzikowskiego 16, 00-710 Warszawa na kwotę brutto 7 076 684,37
3 PHU Jarosz Rafał Zofianka Górna 77, 23-300 Janów Lubelski na kwotę brutto 6 150 000,00
4 F.H.U. CZERWIŃSKI PRZEMYSŁAW ul. Odlewników 52k, 39-432 Gorzyce na kwotę brutto 2 295 194,27
Po otwarciu i analizie złożonych ofert, biorąc pod uwagę odrzucenie ofert nr 3 i 4, cena najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu wynosi 6 797 271,78 złotych brutto.
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie zwiększy tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający informuje jak na wstępie, że unieważnia przedmiotowe postępowanie przetargowe na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp ponieważ: „cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający informuje, że Wykonawcom oraz innym osobom których interes prawny w unieważnieniu postepowania doznał, lub może doznać uszczerbku w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w Dziale IX ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6797271,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7076684,37 PLN
| 2022-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |