Remont drogi gminnej ul. Zawodzie w km od 0+030 do km 0+316 w miejscowości Szczawnica, oraz przebudowa sieci kanalizacji deszczowej na dz. ew. 2814/2 oraz 2814/3 w Szczawnicy

MIASTO I GMINA SZCZAWNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00228240
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00228240/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-28 13:53
Lokalizacja
Szczawnica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6c5e3289-e58b-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7351026738
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00228240 z dnia 2022-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej ul. Zawodzie w km od 0+030 do km 0+316 w miejscowości Szczawnica, oraz przebudowa sieci kanalizacji deszczowej na dz. ew. 2814/2 oraz 2814/3 w Szczawnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA SZCZAWNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893262

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szalaya 103

1.5.2.) Miejscowość: Szczawnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-460

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubiczne@szczawnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczawnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szczawnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej ul. Zawodzie w km od 0+030 do km 0+316 w miejscowości Szczawnica, oraz przebudowa sieci kanalizacji deszczowej na dz. ew. 2814/2 oraz 2814/3 w Szczawnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c5e3289-e58b-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00228240

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014183/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont drogi gminnej ul. Zawodzie w km od 0+030 do km 0+316 w miejscowości Szczawnica, oraz przebudowa sieci kanalizacji deszczowej na dz. ew. 2814/2 oraz 2814/3 w Szczawnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00195662/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIOŚ.271.1.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 398600,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Remont drogi gminnej ul. Zawodzie w km od 0+030 do km 0+316 w miejscowości Szczawnica, oraz przebudowa sieci kanalizacji deszczowej na dz. ew. 2814/2 oraz 2814/3 w Szczawnicy, w zakresie zgodnym z dokumentacją stanowiącą załącznik do niniejszej SWZ.

Określenie przedmiotu oraz zakresu zamówienia:
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do wykonania robót budowlanych w zakresie remontu drogi gminnej ul. Zawodzie w km od 0+030 do km 0+316 w miejscowości Szczawnica, oraz przebudowy sieci kanalizacji deszczowej na dz. ew. 2814/2 oraz 2814/3 w Szczawnicy.

Charakterystyczne rodzaje robót:
1. Rozbiórka istniejącej nawierzchni, oraz kanalizacji deszczowej
2. Korytowanie pod projektowaną jezdnię i uzupełnianą podbudowę
3. Wymiana nawierzchni oraz uzupełnienie podbudowy jezdni
4. Remont i odtworzenie istniejącego krawężnika, który posadowiony będzie na ławie z betonu.
5. Uzupełnienie istniejącego pobocza
6. Wyremontowanie poprzez odtworzenie nawierzchni oraz geometrii istniejących zjazdów
7. Przebudowa istniejącej kanalizacji deszczowej, na którą składają się studnie betonowe, kanały deszczowe, wpusty deszczowe, odwodnienie liniowe, oraz przyłączenie jej do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej


UWAGA!
Kanalizację deszczową należy wykonać w ilości zgodnej z załączonym przedmiarem robót.


Założenia:
1. Przedmiary robót zostały potraktowane przez Strony jako materiał pomocniczy do skosztorysowania prac związanych z realizacją przedmiotu umowy, zaś w złożonej ofercie Wykonawca uwzględnił wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu umowy.
2. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami, na podstawie opracowanej dokumentacji.
3. Wykonawca zapewni prawidłowe wykonanie wszystkich prac związanych z realizacją przedmiotu umowy zgodnie z dokumentacją oraz z aktualnie obowiązującymi normami, prawem budowlanym wraz z aktami wykonawczymi i innymi obowiązującymi przepisami, a w szczególności Prawo Budowlane wraz z aktami wykonawczymi.
4. Wykonawca wykona dokumentację powykonawczą zgodnie z art. 3 pkt. 14 ustawy Prawo budowlane wraz z kompletem atestów, certyfikatów i deklaracji zgodności na wbudowane materiały i urządzenia.
5. Jako zrealizowanie przedmiotu umowy rozumie się wykonanie wszelkich prac i robót składających się na przedmiot umowy.
6. Za termin realizacji przedmiotu umowy uznaje się datę wskazaną w protokole odbioru końcowego przedmiotu umowy, podpisanego przez Zamawiającego oraz Wykonawcę.
7. Zamawiający dopuszcza skrócenie terminu realizacji przedmiotu umowy.
8. Wykonawca najpóźniej w dniu podpisania umowy zobowiązany jest do przedłożenia kosztorysu ofertowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane