Przebudowa drogi powiatowej nr 1603N Czarny Piec – Napiwoda w km 0+000 - 0+408

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZCZYTNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00228458
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00228458/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-28 14:36
Lokalizacja
Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-733b1be4-ddb7-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7451599008
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00228458 z dnia 2022-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1603N Czarny Piec – Napiwoda w km 0+000 - 0+408

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZCZYTNIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja drogowo-mostowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751183

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krzysztofa Mrongowiusza 2

1.5.2.) Miejscowość: Szczytno

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 896240736

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zdp.szczytno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szczytno-zdp.bip-wm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szczytno_zdp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1603N Czarny Piec – Napiwoda w km 0+000 - 0+408

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-733b1be4-ddb7-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00228458

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040086/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi powiatowej nr 1603N Czarny Piec - Napiwoda w km 0+000-0+408

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00183297/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DM.272.3.2022.RB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 138205,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa nawierzchni bitumicznej na drodze powiatowej nr 1603N Czarny Piec – Napiwoda w km 0+000 - 0+408.
2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie na podstawie: przedmiaru robót, szczegółowej specyfikacji technicznej, ustaleń SWZ, zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i sztuką budowlaną.
3. Roboty realizowane będą na podstawie:
- zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych z dn. 10.09.2021 r.
4. W zakres inwestycji wchodzi wykonanie niżej wymienionych prac:
- warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego w ilości 75kg/m2,
- warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego – grubość warstwy 5 cm.
- uzupełnieniem poboczy kruszywem naturalnym (pospółką) po ich uprzedniej ścince,
- regulacja wysokości zjazdów,
- oczyszczeniem rowów z namułu z profilowaniem dna i skarp rowów.
5. Założenia projektowe:
- klasa techniczna drogi – Z
- przekrój poprzeczny – szlakowy
- szerokość jezdni – 5,5 m
- szerokość pobocza – 0,75 m (z kruszywa naturalnego)
6. Uwagi do wyceny:
a) materiały z rozbiórki nadające się do użytku lub ponownego wbudowania są własnością Zamawiającego. Materiały z rozbiórki nienadające się do wykorzystania stają się własnością Wykonawcy i winny być usunięte poza teren budowy na koszt Wykonawcy i z zachowaniem przepisów ustawy o odpadach;
b) wykonany zakres robót ma zapewnić prawidłowe funkcjonowanie drogi powiatowej nr 1603N.
7. Zakres wartościowy umowy obejmuje również wszelkie koszty niezbędne do wykonania zadania między innymi:
a) opracowanie i uzgodnienie projektu organizacji ruchu na czas budowy wraz z wykonaniem i utrzymaniem objazdów, przejazdów oraz tymczasowego oznakowania,
b) urządzenie, utrzymanie i zabezpieczenie terenu budowy wraz z zapleczem budowy,
c) koszty doprowadzenia i utrzymania energii i wody oraz innych niezbędnych mediów dla potrzeb technologicznych, zaplecza i terenu budowy,
d) wykonanie dróg tymczasowych dla celów budowy i dla ewentualnych objazdów,
e) utrzymanie w należytym porządku dróg dojazdowych na teren budowy, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania czystości na odcinkach związanych z transportem budowy (m.in. nie dopuszczanie do wynoszenia błota na kołach samochodów wyjeżdżających z budowy),
f) utrzymanie terenu budowy w stanie wolnym od przeszkód komunikacyjnych oraz usuwanie na bieżąco zbędnych materiałów, odpadów i śmieci,
g) naprawy uszkodzonych na skutek prowadzonych robót urządzeń podziemnych oraz dróg i ulic dojazdowych,
h) zapewnienie dozoru, a także właściwych warunków bezpieczeństwa i higieny pracy,
i) zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych prób, badań i odbiorów oraz ewentualnego uzupełnienia dokumentacji odbiorowej dla zakresu robót objętych umową,
j) dokonanie uzgodnień, uzyskanie wszelkich opinii niezbędnych do wykonania przedmiotu budowy,
k) demontaż obiektów i urządzeń tymczasowych budowy, uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót i przekazania Zamawiającemu najpóźniej w dniu odbioru,
l) zapewnienie obsługi geodezyjnej budowy,
m) opracowania i czynności, które Wykonawca wykona we własnym zakresie: plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ), program zapewnienia jakości (PZJ), pozostałe niezbędne opracowania wynikające z obowiązujących przepisów, wydanych decyzji oraz przyjętych technologii wykonywania robót, wszelką inną dokumentację, którą Wykonawca uzna za niezbędną do właściwego wykonania robót.
8. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w:
a. Szczegółowej specyfikacji technicznej , która stanowi załącznik nr 14 do SWZ
b. Wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ
c. Przedmiarze robót, który stanowi załącznik nr 11 do SWZ
d. Planie orientacyjnym, planie zagospodarowania i przekrojach, który stanowi załącznik nr 13 do SWZ
e. Opisie technicznych, który stanowi załącznik nr 12 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferty złożone przez Wykonawców znacznie przekraczają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244259,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292646,03 PLN

2022-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane