Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Starej Krobi, Przedszkola Samorządowego w Krobi, termomodernizacja i przebudowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krobi

GMINA KROBIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00229004
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00229004/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-29 08:44
Lokalizacja
Krobia, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d83326fa-c527-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
6961749038
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne gazoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

RAF-MAL ZAKŁAD USŁUGOWO REMONTOWY RAFAŁ PIOTROWSKIGOSTYŃ, PL · lot 0
4 397 311,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00229004 z dnia 2022-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Starej Krobi, Przedszkola Samorządowego w Krobi, termomodernizacja i przebudowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krobi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROBIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050623

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: RYNEK 1

1.5.2.) Miejscowość: Krobia

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-840

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: projekty@krobia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krobia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/krobia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Starej Krobi, Przedszkola Samorządowego w Krobi, termomodernizacja i przebudowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krobi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d83326fa-c527-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229004

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023774/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Starej Krobi, przedszkola w Krobi, termomodernizacja i przebudowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krobi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00135071/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WO.271.19.2022.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Starej Krobi 71
Celem przedmiotowej inwestycji jest przebudowa istniejącej kotłowni z wymianą źródła ciepła z istniejącego kotła gazowego z otwartą komorą spalania na kocioł gazowy kondensacyjny o mocy Q = 90 kW wraz z montażem dodatkowego źródła ciepła w postaci kaskady 5 pomp ciepła powietrze woda o łącznej, nominalnej mocy 70 kW; zasobnika buforowego wody o pojemności 1 500l; sprzęgła hydraulicznego oraz przebudowa istniejącej instalacji gazowej i instalacji grzewczej w kotłowni; rozbudowa instalacji fotowoltaicznej
o mocy 20 kWp montowanej na dachu budynku szkoły.

Termomodernizacja Przedszkola Samorządowego w Krobi przy ul. Kobylińskiej 4
Celem przedmiotowej inwestycji jest wykonanie termoizolacji ścian zewnętrznych budynku przedszkola płytami styropianowymi grubości 15 cm oraz tynkiem cienkowarstwowym silikonowym w kolorze, termoizolacja w przestrzeni wewnętrznej stropodachu wdmuchiwanym granulatem wełny na grubość minimum 30 cm, wymiana części stolarki zewnętrznej – okna i drzwi, montaż słupów i rygli stalowych, montaż zadaszenia
nad wejściem głównym, nad wejściem do kuchni oraz nad kotłownią, montaż zadaszenia
oraz balustrady balkonu, modernizacja balkonu, montaż pompy ciepła powietrze woda
o mocy 20 kWp.

Termomodernizacja i przebudowa Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krobi przy ul. Powstańców Wielkopolskich 126

Celem przedmiotowej inwestycji jest przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku mieszkalno-usługowego oraz przebudowa budynku użyteczności publicznej. Pierwszy budynek przeznaczony do gruntownej modernizacji obejmującej izolację ścian fundamentowych, rozbiórki, wyburzenia i budowę ścian nośnych, działowych i posadzek, wymianę stropu drewnianego pomiędzy parterem a piętrem, wymianę okien, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, budowę klatki schodowej, szpachlowanie i malowanie pomieszczeń, rozprowadzenie instalacji elektrycznej, teletechnicznej, wodno-kanalizacyjnej, C.O., wentylacyjnej, wymianę znacznie porażonych i uszkodzonych elementów konstrukcji ciesielskiej, uzupełnienie elementów brakujących oraz wtórnie zmienionych, pokrycie dachu budynku dachówką ceramiczną karpiówką podwójnie w koronkę, barierki przeciwśniegowe oraz stopnie i ławy kominiarskie, docieplenie, instalacja odgromowa, rury i rynny spustowe systemowe z blachy cynkowo-tytanowej, termoizolacji ścian zewnętrznych budynku płytami styropianowymi oraz tynkiem cienkowarstwowym silikonowym w kolorze, renowacja balkonu. Drugi budynek obejmuje przebudowę istniejącej kotłowni z wymianą źródła ciepła
z istniejącego kotła gazowego z otwartą komorą spalania na kocioł gazowy kondensacyjny
o mocy Q = 55 kW oraz montaż dodatkowego źródła ciepła w postaci pompy ciepła powietrze woda o mocy 56 kW, izolację ścian fundamentowych, demontaż i montaż instalacji C.O i grzejników, izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe dachu, rury i rynny spustowe systemowe z blachy cynkowo-tytanowej, instalację odgromową, termoizolację ścian zewnętrznych budynku płytami styropianowymi oraz tynkiem cienkowarstwowym silikonowym w kolorze, montaż instalacji fotowoltaicznej 9 kWp.

Szczegółowym przedmiot zamówienia znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4397311,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5608800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4397311,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAF-MAL ZAKŁAD USŁUGOWO REMONTOWY RAFAŁ PIOTROWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 696127887

7.3.3) Ulica: UL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 38

7.3.4) Miejscowość: GOSTYŃ

7.3.5) Kod pocztowy: 63-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Electro Connect Sp. z o.o.
ul. Litewska 23, 64-100 Leszno
NIP: 697-237-53-86
- INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4397311,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane