Dostawa, montaż i demontaż wiat przystankowych w m. Marki w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego.

Gmina Miasto Marki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00229034
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00229034/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-06-29 08:51
Lokalizacja
Marki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d220d65-e581-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
1251622308
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wiaty autobusoweRoboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00229034 z dnia 2022-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i demontaż wiat przystankowych w m. Marki w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Marki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 95

1.5.2.) Miejscowość: Marki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-270

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://marki.logintrade.net/zapytania_email,88360,7e4cd8798fbef433ffb66813aafd22bf.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, montaż i demontaż wiat przystankowych w m. Marki w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d220d65-e581-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229034

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028821/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa wiat przystankowych MBO - Al. Piłsudskiego i ul. Legionowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00195255/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.43.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie realizowane na podstawie Mareckiego Budżetu Obywatelskiego obejmujące:
1. Dostawę i montaż wiat przystankowych w m. Marki w następujących lokalizacjach:
- al. Marszałka Józefa Piłsudskiego (DW629);
- ul. Legionowa (DW632).
2. Demontaż istniejących wiat przystankowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212321-5 - Wiaty autobusowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45213315-4 - Roboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając zgodnie z art. 260 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 poz. 1129 ze zm.), zawiadamia o unieważnieniu postępowania prowadzonego w trybie podstawowym na dostawę, montaż i demontaż wiat przystankowych w m. Marki w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego na podstawie art. 255 pkt 3).
Uzasadnienie prawne
Zgodnie z zapisami art. 255 pkt. 3) ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Uzasadnienie faktyczne
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły 3 oferty. Wszystkie oferty przekraczają budżet jaki Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Biorąc pod uwagę powyższe Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3).
2022-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy