„Przetworzenie zasobu geodezyjnego do postaci cyfrowej dotyczącego baz danych BDOT 500 i GESUT (akt. bazy BDOT 500 i GESUT) – obręby: Chrapczew, Grąbków, Kowale Pańskie Kolonia, Laski, Linne, Wyszyna”

POWIAT TURECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00229110
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-06-29 09:17
Lokalizacja
Turek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6681940189
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjneUsługi pomiaroweUsługi przetwarzania danychUsługi wprowadzania danych

Wykonawcy

6 przyznanych

Usługi Geodezyjne Andrzej TutakMalanów, PL
12 000 PLN
Usługi Geodezyjne Andrzej TutakMalanów, PL
16 000 PLN
PIOTR WIŚNIEWSKIBydgoszcz, PL
13 407 PLN
HUBSKY SOLUTIONS Hubert JanickiWarszawa, PL
16 800 PLN
PIOTR WIŚNIEWSKIBydgoszcz, PL
12 054 PLN
PIOTR WIŚNIEWSKIBydgoszcz, PL
13 407 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.