„Zakup samochodu na potrzeby WAF Ambasady RP w Tel Awiwie”
Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Państwie Izrael
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00680388
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00680388/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-31 10:33
- Lokalizacja
- Tel Aviv-Yafo, IL
- Kraj zamawiającego
- IL
- ID przetargu
- ocds-148610-e427e626-89a4-4987-8a80-008d8c0ee328
- Identyfikator
- 601100564
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00680388 z dnia 2024-12-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup samochodu na potrzeby WAF Ambasady RP w Tel Awiwie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Państwie Izrael
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 601100564
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: SOUTINE 16
1.5.2.) Miejscowość: Tel Aviv-Yafo
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-68408
1.5.5.) Kraj: Izrael
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bartosz.wozniczko@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/israel
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
placówka zagraniczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup samochodu na potrzeby WAF Ambasady RP w Tel Awiwie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e427e626-89a4-4987-8a80-008d8c0ee328
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00680388
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00495908/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 „Zakup samochodu na potrzeby WAF Ambasady RP w Tel Awiwie”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Kwota zakupu a tym samym szacunkowa wartość zamówienia mieści się znacznie poniżej kwoty 140 000,00 EUR wskazanej w ww. obwieszczeniu prezesa Urzędu Zamówień Publicznych z 3 grudnia 2021 r. w sprawie aktualnych progów unijnych, ich równowartości w złotych, równowartości w złotych kwot wyrażonych w euro oraz średniego kursu złotego w stosunku do euro stanowiącego podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych lub konkursów (poz. 1177). Placówki zagraniczne na podstawie art. 305 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019, poz. 2019) mogą udzielić zamówienia w trybie z wolnej ręki.
Zgodnie z ww. przepisami placówka zagraniczna w rozumieniu przepisów o służbie zagranicznej może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TAWIW.270.2/12/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 48171,51 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego kategoria podstawowa III (klasa I, wg. segmentacji Instytutu Badań Rynku Samochodowego Samar grupa - minibusów) na rzecz Zamawiającego – Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Tel Awiwie.
Oszacowania dokonano na podstawie rozeznania rynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48171,51 EUR
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48171,51 EUR
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48171,51 EUR
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KERSO MOTORS Sorek Hiozma 4 Rishon- Lezion
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 00000000000000
7.3.3) Ulica: Hiozma 4 Rishon- Lezion
7.3.4) Miejscowość: Tel Aviv
7.3.7.) Kraj: Izrael
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48171,51 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-31| 2024-12-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |