„Modernizacja energetyczna wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Ks.Knosały 20 w Radzionkowie” - ZAPROJEKTUJ i WYBUDUJ

GMINA RADZIONKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00229455
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00229455/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-29 10:34
Lokalizacja
Radzionków, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-545cd827-a127-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
6452507545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneKładzenie rynienDemontaż rusztowańWznoszenie rusztowańRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie instalacji elektrycznychIzolacja cieplnaRoboty w zakresie okładziny tynkowejInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty malarskieRoboty elewacyjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi związane z budownictwemUsługi nadzoru budowlanego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00229455 z dnia 2022-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja energetyczna wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Ks.Knosały 20 w Radzionkowie” - ZAPROJEKTUJ i WYBUDUJ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZIONKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258807

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Męczenników Oświęcimia 42

1.5.2.) Miejscowość: Radzionków

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-922

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@radzionkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzionkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://radzionkow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja energetyczna wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Ks.Knosały 20 w Radzionkowie” - ZAPROJEKTUJ i WYBUDUJ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-545cd827-a127-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229455

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025268/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja energetyczna wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Knosały 20 w Radzionkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00087719/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KP.271.1.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 965294,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych mających na celu termomodernizację wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Ks. Knosały 20 w Radzionkowie. Zadanie należy wykonać w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
2. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje: a) wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie przedmiotu zamówienia wraz z uzyskaniem wymaganych prawem uzgodnień, zgłoszeń i pozwoleń niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia; b) wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych budynku wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej (i zamontować numer porządkowy budynku od strony ulicy Knosały); c) zdemontowanie anten satelitarnych z elewacji i wykonanie anteny zbiorczej (dla sygnału naziemnego i satelitarnego); d) wykonanie izolacji pionowej ścian fundamentowych i przyziemia; e) ocieplenie stropu nad piwnicą wraz z odświeżeniem powłok malarskich i uzupełnieniem tynków na ścianach piwnicy i wykonaniem instalacji elektrycznej oświetleniowej wraz z osprzętem; f) wymiana stolarki drzwiowej (drzwi klatek schodowych wraz z montażem wycieraczek metalowych, zadaszeniem i oprawą oświetleniową z czujnikiem zmierzchu); g) wymiana stolarki okiennej na strychu i w piwnicy oraz w mieszkaniach (wraz z drzwiami balkonowymi); h) wykonanie podjazdu o konstrukcji stalowej dla osoby niepełnosprawnej (do lokalu nr 11); i) ocieplenie połaci dachu i naprawa kominów ponad połacią dachu; j) wymiana instalacji elektrycznej oświetleniowej wraz z osprzętem (na strychu),
k) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, docelowo zasilanej z wymiennikowni PEC; l) wymiana obróbki blacharskiej w zakresie wynikającym z docieplenia budynku; m) wymiana parapetów zewnętrznych;
n) wykonanie montażu instalacji odgromowej pod warstwą styropianu w rurach ochronnych i skrzynkach probierczych; o) wykonanie montażu rynien i rur spustowych; p) remont balkonów i wymiana balustrad; r) opracowanie dokumentacji powykonawczej wraz z dokumentami dopuszczenia wyrobów do obrotu; t) uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie w wyniku przeprowadzonych prac, u) utylizację materiałów z demontażu/rozbiórki; w)dostarczenie audytu powykonawczego obiektu sporządzonego po wykonaniu robót budowlanych. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera – Załącznik nr 1 SWZ – Program funkcjonalno-użytkowy wraz z załącznikami tj.: a) Wypis i wyrys z Miejscowego planu Zagospodarowania Przestrzennego; b) Audyt energetyczny budynku.
4. Zamawiający umożliwia Wykonawcom odbycie wizji lokalnej w terenie objętym Inwestycją i sugeruje, aby Wykonawcy odbyli w/w wizję lokalną w celu potwierdzenia istniejącego stanu oraz informacji zawartych w dokumentacji projektowej, a także uwzględnienia innych nieopisanych uwarunkowań. Jeżeli wykonawca przeprowadzi we własnym zakresie wizję lokalną to wszystkie informacje, które pozyska o warunkach lokalnych, inne niż opisane w SWZ, powinny być zgłoszone Zamawiającemu. Zamawiający zdecyduje, czy te informacje powinny być uwzględnione w ofercie.
5. Przedmiot zamówienia powinien być dostępny dla wszystkich osób, w tym również dostosowany do zidentyfikowanych w przyszłości potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia przeznaczony dla osób fizycznych został zrealizowany z uwzględnieniem potrzeb wszystkich użytkowników, w tym z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W związku z powyższym Zamawiający wymaga, aby realizując przedmiot zamówienia (wykonanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych) uwzględnić następujące wytyczne: 1. Należy zaprojektować i wykonać (dla lokalu nr 11) od strony ulicy Knosały podjazd o konstrukcji stalowej dla osoby niepełnosprawnej. Posadzka powinna być wykonana z kraty pomostowej dedykowanej dla osób z niepełnosprawnościami. Cała konstrukcja podjazdu winna być zabezpieczona antykorozyjnie przez ocynk ogniowy. Zamiast okna zaprojektować i wykonać drzwi aluminiowe o współczynniku U dla całych drzwi nie większym niż U = 0,9 W/m2·K. Drzwi częściowo przeszklone, dostosowane do osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim (bez progu z zamkiem umożliwiającym otwieranie i zamykanie drzwi od wewnątrz i zewnątrz). Kolorystykę należy dostosować do koloru okien całej elewacji. 2. Stolarka drzwiowa swą szerokością winna być dostosowana dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami (szerokość drzwi wejściowych do klatek będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261320-3 - Kładzenie rynien

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71500000-3 - Usługi związane z budownictwem

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień Publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 z późn. zm.), ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferty z najniższą cena przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofert.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1408281,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1408281,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane