Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Ulatowo – Pogorzel, gm. Jednorożec
GMINA JEDNOROŻEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00229644
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00229644/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-29 11:13
- Lokalizacja
- Jednorożec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8d336d6-bbbc-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 7611485912
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00229644 z dnia 2022-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Ulatowo – Pogorzel, gm. Jednorożec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JEDNOROŻEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667853
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Odrodzenia 14
1.5.2.) Miejscowość: Jednorożec
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-323
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 751 70 30
1.5.8.) Numer faksu: 29 751 70 31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jednorozec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.jednorozec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
bip.jednorozec.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Ulatowo – Pogorzel, gm. Jednorożec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8d336d6-bbbc-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229644
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014392/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Ulatowo - Pogorzel gm. Jednorżec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122069/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIR.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Ulatowo – Pogorzel, gm. Jednorożec
Zakres robót budowlanych:
- wykonanie nawierzchni bitumicznej dwujezdniowej o 2 pasach ruchu,
- wykonanie pobocza gruntowego jednostronnego,
- wydzielenie pasa ruchu dla rowerów o nawierzchni bitumicznej,
- wykonanie chodnika jednostronnego z kostki betonowej,
- wykonanie odwodnienia drogi,
- wykonanie oznakowania pionowego, poziomego itp.
Szczegółowy zakres robót określony został w załączonych do niniejszej SWZ przedmiarach robót i dokumentacji wykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 27.05.2022 r. dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty, którą złożyło Przedsiębiorstwo Robót Drogowych OSTRADA Sp. z o.o. ul. Lokalna 2 07-410 Ostrołęka.Dnia 01.06.2022 r. Zamawiający za pomocą komunikacji elektronicznej (e-mail) zwrócił się do Wykonawcy o przygotowanie zabezpieczenia należytego wykonania robót.
Dnia 06.06.2022 r. Zamawiający również próbował skontaktować się z Wykonawcą za pośrednictwem komunikacji elektronicznej (e-mail) oraz telefonicznie.
Dnia 08.06.2022 r. Zamawiający za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) wezwał Wykonawcę do podpisania umowy o zamówienie publiczne w terminie 10.06.2022 r. o godz. 10:00 w siedzibie Zamawiającego.
Wykonawca nie stawił się w wyznaczonym terminie na podpisanie umowy jak również nie udzielił żadnej odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego, wobec czego Zamawiający potraktował zachowanie Wykonawcy jako uchylanie się od zawarcia umowy i tym samym unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art.255 pkt 7 uPzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1689183,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2529788,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |