ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE KURSÓW DLA CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W RACIBORZU – II_2022
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00229699
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-29 11:25
- Lokalizacja
- Racibórz, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6392008139
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi ogrodniczeUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia zawodowegoUsługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnegoUsługi szkolenioweUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi w zakresie egzaminów na prawo jazdyUsługi szkół nauki jazdyWózki widłoweUsługi szkół jazdy
Wykonawcy
5 przyznanych
FUNDACJA KRAJOBRAZYTrawniki, PL
11 700 PLNFUNDACJA KRAJOBRAZYTrawniki, PL
6570 PLNCE2 CENTRUM EDUKACJI M.DZIEWA, E.TARNAS-SZWED SPÓŁKA JAWNALublin, PL
13 407 PLNCE2 CENTRUM EDUKACJI M.DZIEWA, E.TARNAS-SZWED SPÓŁKA JAWNALublin, PL
13 407 PLNOŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "MOTO-START-ATLAS" S.C. S. CZARNIECKI, S. CZARNIECKARacibórz, PL
36 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.