Remont budynku sali widowiskowej GOK we Włoszakowicach
Gminny Ośrodek Kultury we Włoszakowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00229782
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00229782/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-29 11:41
- Lokalizacja
- Włoszakowice, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4973868e-d2a4-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6971665283
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00229782 z dnia 2022-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku sali widowiskowej GOK we Włoszakowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Kultury we Włoszakowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000767300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Karola Kurpińskiego
1.5.2.) Miejscowość: Włoszakowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-140
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gok@wloszakowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gok.wloszakowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gok_wloszakowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku sali widowiskowej GOK we Włoszakowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4973868e-d2a4-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229782
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00157970/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOK.261.01.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont budynku sali widowiskowej GOK we Włoszakowicach. Niniejsza inwestycja jest współfinansowana ze środków samorządu województwa wielkopolskiego w ramach programu „Kulisy Kultury”. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem:
- wymianę pokrycia dachowego na budynku głównym na blachodachówkę;
- wymianę pokrycia dachu od strony głównego wejścia oraz na dachu płaskim od strony frontowej i bocznej papą termozgrzewalną dwuwarstwową;
- wykonanie zadaszenia z blachodachówki nad zejściem do piwnic;
- prace stolarsko-ślusarskie w zakresie wymiany części drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz okien;
- remont holu wejściowego, sanitariatów męskich i damskich oraz pomieszczenia orkiestry dętej;
- remont sali głównej (parter i piętro), w tym malowanie powierzchni wewnętrznych, cyklinowanie posadzek, lakierowanie posadzek i boazerii;
- remont części socjalnych w zakresie: korytarza, kuchni, zmywalni, magazynu, pralni i WC;
- remont elewacji obejmujący: tynkowanie cienkowarstwowe, przebudowę schodów głównych, schodów do piwnic od frontu i od tyłu;
- rozbiórkę pomieszczenia tzw. altany; malowanie konstrukcji daszku nad zejściem do piwnicy;
- budowę nowej instalacji odgromowej;
- zagospodarowanie terenu polegające na wymianie nawierzchni, w tym chodników z kostki brukowej;
- zagospodarowanie terenu polegające na wykonaniu opaski z otoczaków ozdobnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 824237,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 857120,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 824237,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Urszula Żukowska, Grzegorz Żukowski
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: LUX Urszula Żukowska, Grzegorz Żukowski s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972338646
7.3.3) Ulica: Powstańców Wlkp. 6
7.3.4) Miejscowość: Święciechowa
7.3.5) Kod pocztowy: 64-115
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
elewacja, prace wykończeniowe - Zakład Malarsko-Tapeciarski Jerzy Kulas
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 824237,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |