Przebudowa oraz rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Kamionek oraz przebudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kamionek
Gmina Szczytno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00229850
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00229850/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-29 11:53
- Lokalizacja
- Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25c77acb-cd3a-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7451811230
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
Wykonawcy
1 przyznane
ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH W. OLSZEWSKI, D. ZAGOŻDŻON SPÓŁKA JAWNANowe Gizewo 9, PL · lot 1
997 385,65 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00229850 z dnia 2022-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa oraz rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Kamionek oraz przebudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kamionek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szczytno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743261
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łomżyńska 3
1.5.2.) Miejscowość: Szczytno
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 623 25 80
1.5.8.) Numer faksu: 89 623 25 92
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugszczytno@ug.szczytno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ug.szczytno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_szczytno/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa oraz rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Kamionek oraz przebudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kamionek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25c77acb-cd3a-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229850
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020310/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa oraz rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Kamionek oraz przebudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kamionek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00148632/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.PFZ.271.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2696866,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1a. Przebudowa oraz rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Kamionek w obszarze: Miejscowość Kamionek, obręb geodezyjny Lipowa Góra Zachodnia dz. nr 6/107;Zamówienie obejmuje:
a) w zakresie inwestycji:
Rozbudowę budynku stacyjnego o konstrukcji murowanej;
Rozbudowę wraz z częściową rozbiórką budynku stacyjnego o konstrukcji stalowej obłożonej płytami warstwowymi i wypełnieniem z wełny mineralnej;
Rozbiórkę wszystkich istniejących fundamentów pod urządzenia i budowę nowych dostosowanych pod projektowane;
Zastosowanie ogrzewania elektrycznego do ogrzewania budynku;
Wymiana drzwi i okien w budynku;
Wykonanie ledowego oświetlenia zewnętrznego;
Wymiana istniejącego pokrycia podłóg z gresu;
Wymiana istniejącego ogrodzenia na stalowe, panelowe na cokole betonowym;
Utwardzenie terenu.
b) w zakresie przebudowy technologii uzdatniania wody:
Pompownia I stopnia – woda z ujęć podziemnych podawana na układ technologiczny przy pomocy dwóch pomp głębinowych, rozruch pomp głębinowych będzie odbywać się za pomocą przetwornic częstotliwości, projektuje się prace naprzemienną pomp;
Aeracja jednostopniowa – napowietrzanie wody będzie odbywać się w aeratorze ciśnieniowym;
Filtracja jednostopniowa – przewiduje się jeden stopień uzdatniania na złożach krawcowo katalitycznych;
Retencja wody w 2 zbiornikach retencyjnych zlokalizowanych poza budynkiem, na terenie dz. nr 6/107, obręb Lipowa Góra Zachodnia;
Pompownia II stopnia – dystrybucja wody do sieci;
Dezynfekcja podstawowa chloratorem.
Charakterystyczne parametry budynku SUW:
a) STACJA UZDATNIANIA WODY
- Powierzchnia zabudowy – 73,53 m2;
- Powierzchnia użytkowa – 68,26 m2;
- Powierzchnia całkowita – 73,53 m2;
- Kubatura – 274,25 m2;
- Szerokość budynku – 8,30m;
- Długość budynku – 12,00m;
- Wysokość budynku do kalenicy – 4,31m;
b) ZBIORNIK DO MAGAZYNOWANIA WODY (100 m3 – 2 szt.)
- Powierzchnia zabudowy – 19,95m2; 2 szt. – 39,90m2;
- Powierzchnia całkowita – 19,95m2; 2szt. – 39,90m2;
- Kubatura – 137,46m3; 2 szt. – 274,92m3;
- Szerokość obiektu – 5,04m;
- Długość obiektu – 5,04m;
- Wysokość obiektu – 7,26m.
Szczegółowy zakres ww. prac do wykonania, określony został w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót, które stanowią załączniki SWZ. Załączone do SWZ przedmiary robót nie są obowiązujące i stanowią jedynie materiał pomocniczy dla Wykonawcy, który w celu opracowania oferty winien opracować własny przedmiar robót opierając się na projekcie budowlanym. Dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót obejmują całość zadania inwestycyjnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.5.) Wartość części: 1827754,17 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1b. Przebudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kamionek w obszarze: Miejscowość Kamionek, obręb geodezyjny Lipowa Góra Zachodnia:- dz. nr 5/1, 6/9, 6/13, 6/60, 6/105, 6/107, 6/108, 255, 256, 258, 259, 261/1, 261/2, 262/1, 262/2, 263/1, 263/2, 264/1, 264/2, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 273, 274, 275;
Zamówienie obejmuje budowę:
Sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej:
- rury PVC dn. 200 SN8 o długości 798,9 m;
- rury PVC dn. 250 SN8 o długości 123,0 m;
- studnie kanalizacyjne żelbetonowe o śr. 1200 mm – 3 kpl;
- studnie kanalizacyjne z tworzyw sztucznych o śr. 425 mm – 29 kpl;
- wykopy w gruncie kat. I-II – 100%
- odtworzenie nawierzchni chodników – 1018,0 m2;
- odtworzenie nawierzchni dróg asfaltowych – 458,50 m2
Sieci wodociągowej:
- PE100 dn. 160 o długości 869,0 m;
- PE100 dn. 110 o długości 176,7 m;
- PE100 dn. 90 o długości 64,2 m;
- PE100 dn. 75 o długości 181,4 m;
- PE100 dn. 50 o długości 67,0 m;
- hydranty nadziemne dn. 80 mm wraz z zasuwami – 8 kpl.;
- wykopy i roboty odtworzeniowe jak dla sieci grawitacji sanitarnej
Szczegółowy zakres ww. prac do wykonania, określony został w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót, które stanowią załączniki SWZ. Załączone do SWZ przedmiary robót nie są obowiązujące i stanowią jedynie materiał pomocniczy dla Wykonawcy, który w celu opracowania oferty winien opracować własny przedmiar robót opierając się na projekcie budowlanym. Dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót obejmują całość zadania inwestycyjnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 869112,78 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia wpłynęła 1 oferta na kwotę 2 997 891,52 zł brutto. Niniejsza oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 1 300 000,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć środków na realizację zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 997385,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1555950,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 997385,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych Spółka jawna W. Olszewski D. Zagożdżon
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7450000877
7.3.3) Ulica: Nowe Gizewo 9
7.3.4) Miejscowość: Szczytno
7.3.5) Kod pocztowy: 12-100
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 997385,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2022-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |