Budowa dojazdu pożarowego nr 25 w leśnictwie Barcino
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Warcino
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00229887
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00229887/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-29 11:58
- Lokalizacja
- Kępice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e7bf113-e704-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8390011799
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00229887 z dnia 2022-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dojazdu pożarowego nr 25 w leśnictwie Barcino
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Warcino
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528265
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Władysława Sikorskiego 11A
1.5.2.) Miejscowość: Kępice
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-230
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 59 857 66 71
1.5.8.) Numer faksu: 59 857 69 51
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: warcino@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://warcino.szczecinek.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwo.warcino1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka Leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dojazdu pożarowego nr 25 w leśnictwie Barcino2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e7bf113-e704-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229887
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00081092/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa dojazdu pożarowego nr 25 w leśnictwie Barcino
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00200152/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.64.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na budowie dojazdu pożarowego nr 25 w leśnictwie Barcino w km 0+000- 2+256,90 oraz 2+766,00 - 3+105,20, zgodnie z projektem budowlanym, projektem wykonawczym, zmianami do projektu, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarem robót. W zakres zamówienia wchodzą: roboty pomiarowe polegające na kompleksowym wytyczeniu osi jezdni, mijanek i skrzyżowań w celu budowy dojazdu pożarowego zgodnie z projektem budowlanym, mechaniczne karczowanie pni, roboty rozbiórkowe: rozebranie nawierzchni z płyt wielootoworowych ażurowych; roboty ziemne: wykonanie wykopów, formowanie i zagęszczenie nasypów z wykopu oraz z zakupionego przez Wykonawcę piasku, mechaniczne wykonanie koryta wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża pod warstwy konstrukcyjne dojazdu, mijanek i skrzyżowań, wykonanie warstwy odcinającej zagęszczonej mechanicznie, wykonanie podbudowy z mieszanki kruszyw niezwiązanych 0/63 mm, wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką kruszywa niezwiązanego 0/31,5 mm, kat. C90/3, wykonanie podbudowy wzmocnionej geokratą o wysokości 15 cm z wypełnieniem geokomórek mieszanką kruszyw niezwiązanych 0/31,5 mm, kat. C90/3, wykonanie nawierzchni z mieszanki kruszywa niezwiązanego 0/31,5 mm, kat. C90/3, wykonanie podsypki piaskowej pod nawierzchnie z płyt żelbetowych pełnych, budowa nawierzchni z płyt żelbetonowych pełnych; roboty wykończeniowe: planowanie poboczy, obróbka rowów po wykonaniu robót ziemnych (wykopów), dostawa i montaż przy mijankach słupków prowadzących drogowych U-1a; pełna obsługa geodezyjna, w tym: wytyczenie obiektu wraz z inwentaryzacją powykonawczą w zakresie niezbędnym do zgłoszenia zakończenia robót budowlanych do administracji państwowej. Realizacja robót budowlanych przy użyciu materiałów budowlanych dostarczonych przez Wykonawcę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 11 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ),
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 PZP, zgodnie z którym Zamawiający unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2022-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |