Budowa infrastruktury kanalizacyjnej w Ornontowicach – Centrum

Gmina Ornontowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00229894
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00229894/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-29 12:00
Lokalizacja
Ornontowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12e28b32-a11e-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
6351829974
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie przepompowni ściekówRoboty drogoweRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

TKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
15 399 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00229894 z dnia 2022-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury kanalizacyjnej w Ornontowicach – Centrum

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ornontowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257759

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa 26a

1.5.2.) Miejscowość: Ornontowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-178

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 33 06 222

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ornontowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.ornontowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.ornontowice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa infrastruktury kanalizacyjnej w Ornontowicach – Centrum

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12e28b32-a11e-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229894

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017499/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa infrastruktury kanalizacyjnej w Ornontowicach-Centrum

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00083912/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZWRZP.271.00011.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zadania jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej Ornontowice – Centrum. Celem zadania jest wybudowanie kanalizacji sanitarnej umożliwiającej mieszkańcom obszaru aglomeracji przyłączenie budynków do nowo wybudowanej sieci. Nowa sieć zostanie przyłączona do zaprojektowanego odcinka kanalizacji sanitarnej tłocznej przesyłającej ścieki do oczyszczalni „Bioblok” przy ul. Nowej. Zadanie obejmuje trzy etapy (etap III – w ramach prawa opcji) stanowiące jedną całość funkcjonalno-użytkową.
Etap I obejmuje budowę odcinka kanalizacji tłocznej od ul. Cichej do ul. Nowej wraz z tłocznią na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej wraz z pozwoleniem.
Etap II obejmuje budowę w formule „zaprojektuj i wybuduj” odcinków kanalizacji sanitarnej
w obszarze aglomeracji w Ornontowicach o długości łącznej nie mniejszej niż 4 000m (cztery tysiące metrów).
Etap III Zamawiający przy realizacji tego etapu zamówienia będzie korzystał z prawa opcji. Etap III obejmuje budowę w formule „zaprojektuj i wybuduj” nie więcej niż 2 odcinków kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej o długości łącznej nie przekraczającej łącznie 900 m, 1 odcinka kanalizacji tłocznej o długości łącznej nie przekraczającej 150 m oraz 1 tłoczni/przepompowni. Warunkiem udzielenia zamówienia opcjonalnego jest posiadanie przez Zamawiającego środków finansowych. Wartość zamówienia opcjonalnego nie może przekroczyć łącznie 20% wartości zamówienia podstawowego, przy czym koszty projektowania nie mogą przekroczyć 10% wartości zamówienia opcjonalnego. Zamawiający podejmie decyzję o skorzystaniu z prawa opcji przed zawarciem umowy z Wykonawcą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

45233140-2 - Roboty drogowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15399600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15399600 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15399600 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TKS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6340135400

7.3.3) Ulica: ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego 111

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-750

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wykonanie dokumentacji projektowej Etapu II

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15399600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 miesiące

2022-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane