Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem policjantów

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00229899
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-06-29 12:00
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7120104697
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Wykonawcy

7 przyznanych

DOM PIELGRZYMA W KODNIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKodeń, PL
263 900 PLN
PIOTR WĘŻYKOkuninka VIII/10, PL
195 750 PLN
WŁODAWSKI ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH I BUDOWLANYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłodawa, PL
195 750 PLN
ROBERT CZYŻEWSKIPawłów Rejowiec Fabryczny, PL
142 100 PLN
BARBARA MACHETAHrubieszów, PL
105 560 PLN
KAMIL KRUKWerbkowice, PL
138 040 PLN
PROECO SOLAR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGozdów 164, Werbkowice, PL
121 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.