Dostawa dwóch lekkich samochodów ratowniczo - gaśniczych dla OSP w Olszynach i OSP w Szymanach

Gmina Szczytno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00230124
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-06-29 12:39
Lokalizacja
Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7451811230
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wozy strażackie

Wykonawcy

2 przyznane

P.W. BIBMOT BIK Spółka jawnaMielec, PL
491 000 PLN
P.W. BIBMOT BIK Spółka jawnaMielec, PL
491 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.