" Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Miasta Szklarska Poręba w roku 2022 "

MIASTO SZKLARSKA PORĘBA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00230233
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00230233/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-29 12:56
Lokalizacja
Szklarska Poręba, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2ebc212c-ec76-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6110203925
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00230233 z dnia 2022-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
" Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Miasta Szklarska Poręba w roku 2022 "

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SZKLARSKA PORĘBA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821641

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Granitowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Szklarska Poręba

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-580

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 757547715

1.5.8.) Numer faksu: 757547724

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fundusze@szklarskaporeba.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szklarskaporeba.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ebc212c-ec76-11ec-9a86-f6f4c648a056

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

" Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg gminnych na terenie Miasta Szklarska Poręba w roku 2022 "

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ebc212c-ec76-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00230233

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00209960/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 300000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach realizacji zamówienia Zamawiający planuje remont cząstkowy powierzchni 1500 m2 nawierzchni bitumicznych dróg na terenie miasta Szklarska Poręba.
1. Remont cząstkowy nawierzchni polegać będzie na frezowaniu na głębokość średnio 6 cm.
2. Pionowe odcięcie (najlepiej diamentowymi piłami tarczowymi) krawędzi uszkodzenia na głębokość umożliwiającą wyrównania jego dna, nadając uszkodzeniu kształt prostej figury geometrycznej np. prostokąta.
3. Oczyszczeniu mechanicznym lub ręcznym miejsca przewidywanej naprawy obejmujące usunięcie luźnych okruchów nawierzchni i wody (doprowadzając uszkodzone miejsce do stany powietrzno – suchego), dokładne oczyszczenie dna i krawędzi uszkodzonego miejsca z wszelkiego rodzaju grysu, żwiru, piasku i pyłu itp 4. Po przygotowaniu uszkodzonego miejsca nawierzchni do naprawy należy spryskać dno i boki naprawianego miejsca szybko rozpadową kationową emulsją asfaltową w ilości 0,5 l/m2 lub alternatywnie można przykleić samoprzylepne taśmy asfaltowo – polimerowe.
5. Uzupełnienie ubytku masą bitumiczną na gorąco, drobnoziarnistą, zagęszczenie ułożonej masy bitumicznej walcem i zabezpieczeniem krawędzi emulsją.
6. W przypadku gdy ubytek znajduje się w sąsiedztwie urządzeń kanalizacyjnych tj. włazów studni kanalizacji sanitarnej lub deszczowej oraz kratek ściekowych należy wyregulować je do wysokości umożliwiającej spływ wody deszczowej. Technologie usuwania uszkodzeń nawierzchni i materiały użyte do tego celu powinny być dostosowane do rodzaju i wielkości uszkodzenia.
7. Prace wykonywane będą po zleceniu przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

brak ofert

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

2022-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane