Remont dróg gruntowych kruszywem naturalnym łamanym i pospółką zagęszczalną (część 1) oraz dostawa kruszywa naturalnego łamanego i pospółki zagęszczalnej (część 2) na terenie gminy Biała Podlaska(...)
Gmina Biała Podlaska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00230692
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00230692/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-29 14:17
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-179d9086-7f61-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 5372354777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
PIOTR LASZUKOSSÓWKA, PL · lot 0
25 120 PLNPIOTR LASZUKOSSÓWKA, PL · lot 1
25 461 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00230692 z dnia 2022-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gruntowych kruszywem naturalnym łamanym i pospółką zagęszczalną (część 1) oraz dostawa kruszywa naturalnego łamanego i pospółki zagęszczalnej (część 2) na terenie gminy Biała Podlaska(...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała Podlaska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237397
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prosta 31
1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@bialapodl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gmina-bialapodlaska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-bialapodlaska.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gruntowych kruszywem naturalnym łamanym i pospółką zagęszczalną (część 1) oraz dostawa kruszywa naturalnego łamanego i pospółki zagęszczalnej (część 2) na terenie gminy Biała Podlaska(...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-179d9086-7f61-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00230692
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011675/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont dróg kruszywem naturalnym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00037915/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.1.1.2022.RW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont dróg gruntowych kruszywem naturalnym łamanym i pospółką zagęszczalną na terenie gminy Biała Podlaska w 2022 roku – na odcinkach dróg każdorazowo wskazanych przez Zamawiającego w ilościacha/ kruszywo 1000 m3
b/ pospółka zagęszczalną 1000 m3;
Przedmiot zamówienia obejmuje: korytowanie odcinka drogi ładowarką, wyrównanie odcinka drogi i nadanie wymaganych spadków poprzecznych równiarką, nawiezienie warstwy pospółki zagęszczalnej- nie gliniastej i nie pylastej oraz wyrównanie równiarką , nawiezienie warstwy kruszywa łamanego naturalnego 0-31,5mm oraz wyrównanie równiarką i zgęszczenie walcem.
W cenę wbudowania 1 m3 pospółki zagęszczalnej i kruszywa łamanego naturalnego należy wkalkulować koszt : materiału , załadunku , transportu , rozładunku , wyrównania i wałowania na odcinku drogi wskazanym przez przedstawiciela zamawiającego oraz oznakowania i zabezpieczenia dróg w trakcie remontów poszczególnych odcinków dróg .
Wykonawca zobowiązany będzie do rozpoczęcia dostaw pospółki zagęszczalnej i kruszywa łamanego naturalnego na podstawie zamówień przekazanych telefonicznie lub e-mailem (zostaną podane ilości m³, miejsca i terminy wykonania remontów poszczególnych odcinków dróg przez osobę upoważnioną ze Strony Zamawiającego)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 214062,75 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa na terenie gminy Biała Podlaska w 2022 roku – na odcinkach dróg każdorazowo wskazanych przez Zamawiającego w ilościacha/ kruszywo 150 m3
b/ pospółka zagęszczalną 100 m3;
Przedmiot zamówienia obejmuje: dostawę i rozładunek kruszywa łamanego naturalnego 0-31,5mm oraz pospółki zagęszczalnej we wskazane przez Zamawiającego pojedyncze miejsca w ilości materiału od 3m3 w pojedyncze miejsce na odcinkach dróg każdorazowo wskazanych przez Zamawiającego, zgodnie z ofertą z dnia 2022 roku , Ustawą o systemie oceny zgodności , przepisami bhp i ppoż.
Wykonawca zobowiązany będzie do rozpoczęcia dostaw pospółki zagęszczalnej i kruszywa łamanego naturalnego na podstawie zamówień przekazanych telefonicznie lub e-mailem (zostaną podane ilości m³, miejsca i terminy wykonania remontów poszczególnych odcinków dróg przez osobę upoważnioną ze Strony Zamawiającego).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 8550 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 236902 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252150 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252150 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIOSTWO TRANSPORTOWO - USŁUGOWE - PIOTR LASZUK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5371607118
7.3.4) Miejscowość: OSSÓWKA
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25120 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25461 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32940,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25461 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIOSTWO TRANSPORTOWO - USŁUGOWE - PIOTR LASZUK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5371607118
7.3.4) Miejscowość: OSSÓWKA
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25461 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2022-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |