Poprawa stanu technicznego i funkcjonalnego infrastruktury sportowo – rekreacyjnej w miejscowości Naruszewo

GMINA NARUSZEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00230994
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00230994/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-29 15:24
Lokalizacja
Naruszewo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-465aeeb6-eb09-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5671789052
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00230994 z dnia 2022-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa stanu technicznego i funkcjonalnego infrastruktury sportowo – rekreacyjnej w miejscowości Naruszewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NARUSZEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378278

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 19A

1.5.2.) Miejscowość: Naruszewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-152

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 23 663 10 51

1.5.8.) Numer faksu: 23 663 10 51 wew. 34

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@naruszewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.naruszewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://naruszewo.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa stanu technicznego i funkcjonalnego infrastruktury sportowo – rekreacyjnej w miejscowości Naruszewo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-465aeeb6-eb09-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00230994

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001118/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Poprawa stanu technicznego i funkcjonalnego infrastruktury sportowo - rekreacyjnej w miejscowości Naruszewo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00207729/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RSG.271.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 337297,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje:
1. Przedmiotem zadania jest remont infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Naruszewie.
2. Zadanie obejmuje wykonanie robót w branży architektoniczno-budowlanej oraz elektrycznej.
3. Branża architektoniczno-budowlana:
1) Rozbiórka oraz budowa nowego ogrodzenia: przewiduje się wykonanie 388, 35 mb ogrodzenia panelowego oraz montaż bramy przesuwnej wraz z furtką.
2) Remont bieżni: zgodnie z planem zagospodarowania terenu usunąć część istniejącej nawierzchni i przekazać do utylizacji, nawierzchnię odbudować zgodnie z istniejącym układem warstw jako nawierzchnię poliuretanową syntetyczną w technologii wykonania typu NATRYSK. Pozostała część nawierzchni odnowić.
3) Wymiana piłkochwytów: wymiana siatki piłkochwytów wraz z wszystkimi elementami mocującymi.
4) Remont ogrodzenia boiska wielofunkcyjnego: dokonać wymiany uszkodzonego ogrodzenia boiska.
5) Wymiana siedzisk na trybunach: siedzisko szerokości 41 cm, długości 37 cm, oparcie o wysokości 36 cm wykonane ze stabilizowanego polipropylenu.
4. Branża elektryczna: wymiana istniejących opraw wraz z wysięgnikami i oprzewodowaniem oraz wymiana tablicy rozdzielczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający w dn. 29.06.2022 r. opublikował kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego postępowania tj. 414 875, 46 zł (czterysta czternaście tysięcy osiemset siedemdziesiąt pięć złotych czterdzieści sześć złotych).

Do upływu terminu składania ofert w niniejszym postępowaniu (29.06.2022 r. godz. 10:00) wpłynęła 1 oferta, której cena brutto wynosi: 651 900, 00 zł.

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Po analizie możliwości finansowych gminy, Zamawiający ustalił, iż w chwili obecnej nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia.

W związku z powyższym Zamawiający – Gmina Naruszewo z siedzibą w miejscowości Naruszewo 19A, 09-152 Naruszewo unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn. „Poprawa stanu technicznego i funkcjonalnego infrastruktury sportowo – rekreacyjnej w miejscowości Naruszewo”.

Uzasadnienie prawne:
Art. 255 pkt 3) ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 651900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 651900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane