Opracowanie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie MusicXML i Humdrum źródeł muzyki polskiej – 22 części
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00231034
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-29 15:53
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252214269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi eksperymentalno-rozwojoweUsługi wprowadzania danychUsługi przygotowywania danychUsługi analizy danychInne usługi
Wykonawcy
18 przyznanych
Mateusz SolarzKraków, PL
11 955 PLNBerenika Jozajtis-KubiakWarszawa, PL
8800 PLNArkadiusz MalecŻółwin, PL
8800 PLNAndrzej GręziakWarszawa, PL
15 946 PLNFilip VorosMieroszów, PL
15 930 PLNLeszek KubiakWarszawa, PL
18 220 PLNMarta LawrenceWarszawa, PL
18 220 PLNAndrzej BorzymWarszawa, PL
18 220 PLNAntoni SzymańskiWarszawa, PL
18 220 PLNKatarzyna SerwaTomaszów Mazowiecki, PL
18 220 PLNKrzysztof StępieńWrocław, PL
18 220 PLNWojciech Jakubiak DanekWarszawa, PL
10 727 PLNUrszula ŚwiątekWarszawa, PL
7789 PLNJulita RuszukWarszawa, PL
7789 PLNNatalia WrzosWrocław, PL
12 640 PLNJan BarakatWrocław, PL
13 660 PLNAQmuz Andrzej KubiczekOpole, PL
37 440 PLNEmilia ZiętekWarszawa, PL
21 525 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.