Remont balkonów w budynku mieszkalnym na os. Leśnym 4h w Koziegłowach

Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00231125
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00231125/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-29 19:59
Lokalizacja
Koziegłowy, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ef7dc378-eb45-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7772366029
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty balkonoweRoboty izolacyjneSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweRoboty przy wznoszeniu rusztowańPokrywanie podłóg i ścianRoboty w zakresie okładziny tynkowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00231125 z dnia 2022-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont balkonów w budynku mieszkalnym na os. Leśnym 4h w Koziegłowach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 639579212

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: os. Leśne 24c

1.5.2.) Miejscowość: Koziegłowy

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-028

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cztbs.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cztbs.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cztbs.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka komunalna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont balkonów w budynku mieszkalnym na os. Leśnym 4h w Koziegłowach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef7dc378-eb45-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00231125

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00207389/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont balkonów w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na os. Leśnym 4H w Koziegłowach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208699/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont balkonów w budynku mieszkalnym na os. Leśnym 4h w Koziegłowach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45262900-0 - Roboty balkonowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Termin składania ofert w niniejszym postępowaniu upłynął 28.06.2022 r. o godz. 11:00. Do wyznaczonego terminu nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2022-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane