Adaptacja pomieszczeń biblioteki w Starych Kupiskach na potrzeby edukacji przedszkolnej

Gmina Łomża

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00680570
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00680570/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-31 10:52
Lokalizacja
Łomża, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bed2f90e-cbd6-4533-90a5-a73f8cd6235f
Identyfikator
7181268329
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00680570 z dnia 2024-12-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń biblioteki w Starych Kupiskach na potrzeby edukacji przedszkolnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomża

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669944

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 1a

1.5.2.) Miejscowość: Łomża

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 0

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalomza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gminalomza.pl/bip/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminalomza.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja pomieszczeń biblioteki w Starych Kupiskach na potrzeby edukacji przedszkolnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bed2f90e-cbd6-4533-90a5-a73f8cd6235f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00680570

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00074789/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Adaptacja pomieszczeń biblioteki w Starych Kupiskach w gm. Łomza na potrzeby edukacji przedszkolnej .

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637014

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.1.33.2024.JSz

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Adaptacja pomieszczeń biblioteki w Starych Kupiskach na potrzeby edukacji przedszkolnej
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i zmiana sposobu użytkowania parteru i piętra biblioteki publicznej na potrzeby uruchomienia funkcji przedszkolnej i bibliotecznej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, który obejmuje swoim zakresem prace budowlane we wszystkich branżach oraz zagospodarowanie terenu. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Stare Kupiski, na dz. nr 321/10, obręb Stare Kupiski, gmina Łomża, powiat łomżyński, województwo podlaskie. Powierzchnia zabudowy budynku usługowego wynosi 391,15 m2. Zakresem zadania inwestycyjnego są niżej opisane roboty. Roboty budowlane będą realizowane w ramach Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych i objęte wstępną Promesą Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie, dotyczącą dofinansowania inwestycji NR Edycja 3 PGR/2021/383/PolskiLad p.n. „Adaptacja pomieszczeń biblioteki w Starych Kupiskach na potrzeby edukacji przedszkolnej” oraz współfinansowane środkami własnymi Gminy Łomża. Wykonawca robót budowlanych wykona zamówienie w okresie 12 miesięcy od podpisania umowy.
ADRES INWESTYCJI: dz. nr 321/10, Obręb Stare Kupiski, Gmina Łomża, pow. łomżyński, woj. podlaskie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45000000-7 - Roboty budowlane

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie posiada środków własnych, które mógłby dodatkowo przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia.
2024-12-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane