”Zagospodarowanie centralnego parku wiejskiego „Pod Platanem” w Janczewie” poprzez budowę i przebudowę infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej oraz poprzez budowę sketaparku”
Gmina Santok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00231237
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00231237/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-30 07:55
- Lokalizacja
- Santok, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9a13efbc-e7d9-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5991012158
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00231237 z dnia 2022-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
”Zagospodarowanie centralnego parku wiejskiego „Pod Platanem” w Janczewie” poprzez budowę i przebudowę infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej oraz poprzez budowę sketaparku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Santok
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Santok - Urząd Gminy w Santoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966906
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gorzowska 59
1.5.2.) Miejscowość: Santok
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-431
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 957287510
1.5.8.) Numer faksu: +48 957287511
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@santok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.santok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/gminasantok1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
”Zagospodarowanie centralnego parku wiejskiego „Pod Platanem” w Janczewie” poprzez budowę i przebudowę infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej oraz poprzez budowę sketaparku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a13efbc-e7d9-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00231237
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004598/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Zagospodarowanie centralnego parku wiejskiego "Pod Platanem" w Janczewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zad.nr 1 - Zagospodarowanie centralnego parku wiejskiego „Pod Platanem” w m. Janczewie poprzez budowę i przebudowę infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, współf.w dof. poddz.Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania dział. gosp. objętego PROW 2014-2020 – LGD.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00201617/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Gmina Santok, dwukrotnie przeprowadziła procedurę pełną przetargową w trybie podstawowym, jednak w poprzednich postępowaniach przetargowych nie wpłynęła żadna oferta.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-f494941e-db7f-11ec-9a86-f6f4c648a056
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2022.WR/BP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 600000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie „Zagospodarowania centralnego parku wiejskiego „Pod Platanem” w Janczewie w zadaniach :
1) Zadanie nr 1 - Zagospodarowanie centralnego parku wiejskiego „Pod Platanem” w m. Janczewie poprzez budowę i przebudowę infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej. W ramach zadania planuje się budowę:
a) Ciągów pieszych,
b) Toru rowerowego,
c) Urządzeń sportowych (stołu do tenisa stołowego, stołu do gry w piłkarzyki, stołu do gry w szachy i chińczyka, boiska do gry w bule),
d) Remontu fontanny,
e) Montażu oświetlenia – które wybranemu Wykonawcy przekaże Zamawiający.
Zadanie określone w pkt.1 ppkt.1), będzie współfinansowane w ramach dofinansowania poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów granatowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Lokalnej Grupy Działania.
2) Zadanie nr 2 - Zagospodarowanie centralnego parku wiejskiego „Pod Platanem” – budowa skateparku. W ramach zadania planuje się wykonanie skateparku o nawierzchni asfaltowej wraz z obramowaniem z kostki kamiennej; Powierzchnia skateparku wynosi 263m2. Skatepark należy wyposażyć w następujące urządzenia do ćwiczeń:
a) Bank ramp o wymiarach 360x244x120 – 1 szt.
b) Funbox z grindboxem +poręcz o wymiarach 420x244x45 – 1 szt.
c) Quarter Pipe o wymiarach 300x244x120 – 1 szt.
d) Grindbox x 1 + Grindbox x 2 o wymiarach 486x181x25/50 – 1 szt.
e) Poręcz prostą o wymiarach 400x5x35 – 1 szt.
f) Ponadto w ramach zadania należy wykonać roboty budowlane w następującym zakresie: Roboty przygotowawcze, podbudowy, nawierzchnie, roboty wykończeniowe, oświetlenie.
Zadanie określone w pkt.1 ppkt.2), będzie współfinansowane ze środków Województwa Lubuskiego w ramach Programu „Lubuska Baza Sportowa”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 799281,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 799281,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 799281,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inzynieryjne QUANTUM Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 00004727811
7.3.3) Ulica: Nowa 14
7.3.4) Miejscowość: Lipki Wielkie
7.3.5) Kod pocztowy: 66-431
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 799281,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-31| 2022-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |