Usługi fizjoterapeutyczne w ramach Rządowego Programu ,,Za Życiem” Z PODZIAŁEM NA ZADANIA
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W ŚWIDNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00231331
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-30 08:37
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8842742396
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi fizjoterapiiSpecjalistyczne usługi medyczne
Wykonawcy
12 przyznanych
Łukasz ZalasŚwidnica, PL
12 960 PLNREHA –BABY Grzegorz WalczakŚwidnica, PL
27 000 PLNFIZJOTERAPIA JOANNA WIRASZKAŚwidnica, PL
25 920 PLNFizjoRybka Dorota RybkaJaworzyna Śląska, PL
25 920 PLNFizjoBaby Rehabilitacja Dzieci i Niemowląt Dorota KędzierskaStrzegom, PL
13 500 PLNSylwia Albrycht Gabinet FizjoterapeutycznyŚwidnica, PL
22 680 PLNFIZJOTERAPIA DARIUSZ STRAMEKŚwidnica, PL
15 300 PLNWojciech KłosŚwidnica, PL
23 400 PLNREHAPUNKT Błażej PiątkowskiSłotwina, PL
16 200 PLNGabinet Fizjoterapeutyczny KAROLINA TUREKŚwidnica, PL
11 700 PLNP. Karolina MikundaŚwidnica, PL
7200 PLNFizjoFit Terapia Manualna Marlena PudłoSłotwina, PL
4500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.