Adaptacja budynku przy ulicy Piłsudskiego 6 w Myśliborzu
Powiat Myśliborski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00231393
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00231393/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-30 09:03
- Lokalizacja
- Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec3c0d04-f1f6-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5971628152
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00231393 z dnia 2022-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja budynku przy ulicy Piłsudskiego 6 w Myśliborzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Myśliborski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967320
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Północna 15
1.5.2.) Miejscowość: Myślibórz
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-300
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatmysliborski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatmysliborski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cuwmysliborz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja budynku przy ulicy Piłsudskiego 6 w Myśliborzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec3c0d04-f1f6-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00231393
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037170/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Adaptacja budynku przy ul. Piłsudskiego 6 w Myśliborzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217726/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.131.44.2022.KpK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu remontu wewnątrz budynku (część socjalna: pomieszczenia od nr 16 do 24) położonego przy ul. Piłsudskiego 6 w Myśliborzu (dz. nr 249 obręb 3 m. Myślibórz). Zakres prac przewidzianych do wykonania:
1) Budowa ścian działowych,
2) Rozbiórka ścian działowych,
3) Remont podłóg,
4) Remont okładzin ściennych i sufitowych,
5) Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
6) Wymiana wewnętrznej instalacji elektrycznej,
7) Wymiana wewnętrznej instalacji wodociągowej,
8) Wymiana wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej,
9) Wymiana wewnętrznej instalacji ciepłej wody użytkowej,
10) Wymiana wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania (bez wyposażenia kotłowni),
11) Przebudowa wewnętrznej instalacji wentylacyjnej,
12) Montaż instalacji fotowoltaicznej (wykonanie okablowania bez osprzętu),
13) Montaż instalacji odgromowej,
14) Wykonanie instalacji teleinformatycznej,
15) Wykonanie monitoringu (bez osprzętu).
Wyposażenie kotłowni wraz ze źródłem ciepła zostanie wykonane w kolejnym etapie. Celem zadania jest dostosowanie przestrzeni budynku do współczesnych wymagań higieny, zdrowia i środowiska, wymagań oszczędności energii o izolacyjności cieplnej, wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy oraz odtworzenie stanu pierwotnego budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |