Remont Przychodni Zdrowia w Rzemieniu w zakresie instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej, wymiany kotła gazowego, remont parkingu

POWIAT MIELECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00231401
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00231401/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-30 09:06
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1990c7a5-e591-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8171980506
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty elewacyjneRoboty instalacyjne kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00231401 z dnia 2022-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Przychodni Zdrowia w Rzemieniu w zakresie instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej, wymiany kotła gazowego, remont parkingu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT MIELECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581442

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wyspiańskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Mielec

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 177800400

1.5.8.) Numer faksu: 177800530

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat-mielecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-mielecki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont Przychodni Zdrowia w Rzemieniu w zakresie instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej, wymiany kotła gazowego, remont parkingu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1990c7a5-e591-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00231401

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009675/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont Przychodni Zdrowia w Rzemieniu w zakresie instalacji wod-kan, wymiany kotła gazowego, remont parkingu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196442/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WA.272.1.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 165839,14 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 21682,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn. „Remont Przychodni Zdrowia w Rzemieniu w zakresie instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej, wymiany kotła gazowego, remont parkingu. Zamówienie obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych:
1.1. Roboty rozbiórkowe parkingu:
a) rozebranie krawężników betonowych 15x30 z przygotowaniem do ponownego montażu,
b) rozebranie parkingu z płyt ażurowych i przygotowanie do ponownego montażu,
c) rozebranie nawierzchni z kostki betonowej i przygotowanie do ponownego montażu,
d) mechaniczne rozebranie podbudowy betonowej o grubości 12 cm,
e) wywiezienie gruzu z terenu budowy;
1.2. Roboty remontu parkingu:
a) przestawienie krawężników betonowych 15x30,
b) remont cząstkowy parkingu z płyt ażurowych,
c) remont cząstkowy chodników z kostki brukowej,
d) wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej,
e) obrzeża betonowe o wymiarach 20 x 6,
f) regulację pionową studzienek dla włazów kanałowych;
1.3. Wymianę zewnętrznego odcinka instalacji kanalizacji sanitarnej;
1.4. Wymianę kotła:
a) wymianę kotła gazowego na kocioł gazowy 24 kW dwufunkcyjny, kondensacyjny z zamkniętą komorą spalin,
b) wykonanie odpływu kondensatu,
c) wykonanie przewodu spalinowego w istniejącym kanale spalinowym,
d) zamontowanie filtra magnetycznego,
e) zakup i montaż czujnika pogodowego;
1.5. Roboty zewnętrzne przy budynku:
a) malowanie farbą olejną krat i balustrad z prętów prostych,
b) montaż słupka od balustrady schodowej,
c) uzupełnienie okładzin schodowych z płyt betonowych,
d) przygotowanie starego podłoża pod ocieplenie metoda lekko – mokrą – oczyszczenie mechaniczne i zmycie,
e) wyprawa elewacyjna cienkowarstwowa o fakturze rustykalnej z gotowej mieszanki żywiczno-mineralnej.
2. Szczegółowy zakres robót określają Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych pn. „Remont Przychodni Zdrowia w Rzemieniu w zakresie instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej, wymiany kotła gazowego, remont parkingu”, zwane dalej dokumentacją projektową stanowiącą Załącznik nr 5 do SWZ.
3. Przedmiary robót stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ, maja charakter pomocniczy i nie stanowią opisu przedmiotu zamówienia i podstawy wyceny ofert. Przedmiary robót nie determinują zakresu prac objętych przedmiotem zamówienia. Zawarte w Przedmiarze robót zestawienia mają jedynie zobrazować skalę robót i pomóc Wykonawcom w oszacowaniu kosztów.
4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu gwarancji na Przedmiot Zamówienia na okres minimum 24 miesięcy począwszy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego na warunkach określonych we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Gwarancja udzielona zostaje na okres określony w ofercie Wykonawcy wyrażony w miesiącach kalendarzowych. Okres gwarancji wskazany w ofercie oraz wydłużony okres rękojmi za wady stanowi jedno z kryteriów oceny ofert.
5. Zamawiający, zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę wszystkich osób wykonujących czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia dotyczące wykonywania robót budowlanych rozbiórkowych i remontowych, jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320). Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określone zostały we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W postępowaniu złożono jedną ofertę. Oferta została złożona przez Wykonawcę Zakład Remontowo Budowlany MALBUD Józef Dolot z ceną wykonania przedmiotu zamówienia w wysokości 35 800,00 zł brutto.
Na realizację zamówienia Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę w wysokości 27 000,00 zł brutto.
Cena złożonej oferty przewyższa więc kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający biorąc pod uwagę swoje możliwości finansowe nie zdecydował się na zwiększenie kwoty którą zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny złożonej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35800,00 PLN

2022-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane