Rozbudowa i termomodernizacja budynku Samodzielnego Ośrodka Zdrowia w Zelgnie - Gmina Chełmża. Etap II – Termomodernizacja

Gmina Chełmża

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00231457
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00231457/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-30 09:22
Lokalizacja
Chełmża, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0e305708-b65f-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
8792458798
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN MATŁOSZKozielec 19, PL · lot 0
795 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00231457 z dnia 2022-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i termomodernizacja budynku Samodzielnego Ośrodka Zdrowia w Zelgnie - Gmina Chełmża. Etap II – Termomodernizacja

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chełmża

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118709

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wodna 2

1.5.2.) Miejscowość: Chełmża

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-140

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 56 675 60 75 do 78

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@gminachelmza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminachelmza.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_chelmza

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa i termomodernizacja budynku Samodzielnego Ośrodka Zdrowia w Zelgnie - Gmina Chełmża. Etap II – Termomodernizacja

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e305708-b65f-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00231457

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015119/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Rozbudowa i termomodernizacja budynku SPOZ w Zelgnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00114035/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSO.271.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 568127,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Samodzielnego Ośrodka Zdrowia w Zelgnie w ramach zadania „Rozbudowa i termomodernizacja budynku Samodzielnego Ośrodka Zdrowia w Zelgnie - Gmina Chełmża. Etap II – Termomodernizacja”.
2. Przedmiot zamówienia finansowany jest ze środków własnych gminy.
3. W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać :
1) roboty ogólnobudowlane obejmujące m. in.:
a) docieplenie istniejących ścian fundamentowych;
b) docieplenie ścian budynku płytami styropianowymi metodą lekko-mokrą z obróbkami i dwukrotnym malowaniem farbą silikonową;
c) wykonanie elewacji z płyt elewacyjnych włókno-cementowych na podkonstrukcji systemowej i dociepleniem z wełny mineralnej;
d) docieplenie stropodachu wraz z wymianą obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych;
e) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej na aluminiową;
f) wykonanie daszków żelbetowych nad wejściami;
2) roboty elektryczne obejmujące wymianę instalacji odgromowej.
4. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z postanowieniami umowy, specyfikacją warunków zamówienia (zwaną również „SWZ”), złożoną ofertą, zasadami sztuki budowlanej i wiedzy technicznej, obowiązującymi normami, przepisami i technologiami producentów materiałów i urządzeń zastosowanych przy realizacji zamówienia oraz:
1) projektem budowlanym opracowanym przez Elżbietę Grochocką prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Pracownia Projektowa AMBIT z siedzibą w Toruniu, ul. Chrobrego 85 , 87-100 Toruń;
2) decyzją zatwierdzają projekt budowlany i udzielającą pozwolenia na budowę wydaną przez Starostę Powiatu Toruńskiego o nr AB.6740.2.95.2020.EK z dnia 12 stycznia 2021 r.;
3) specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót.
5. Zakres robót w ramach ustalonego wynagrodzenia obejmuje ponadto:
1) wykonanie pomiarów rezystancji uziomów instalacji odgromowej oraz ciągłości obwodów odgromowych;
2) sporządzenie dokumentacji powykonawczej, opisanej i skompletowanej w dwóch egzemplarzach oraz na wcześniej zgłoszone żądanie Zamawiającego kosztorys powykonawczy;
3) naprawienie urządzeń melioracyjnych oraz niezinwentaryzowanych urządzeń podziemnych zniszczonych w tracie prowadzonych robót;
4) uporządkowanie terenu po zakończeniu robót;
5) inne prace związane z procesem budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 795000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 898000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 795500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDMAR Firma Usługowa – Marcin Matłosz,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9561307396

7.3.4) Miejscowość: Biskupice, Kozielec 19

7.3.5) Kod pocztowy: 87-152

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 795500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane