Usługa polegająca na emisji materiałów audiowizualnych dotyczących projektów realizowanych z Funduszy Europejskich w Małopolsce w związku z 20-tą rocznicą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00680632
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00680632/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-31 11:01
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-becfc896-2575-4e93-8b3f-6f4efc921b27
- Identyfikator
- 6762178337
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00680632 z dnia 2024-12-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa polegająca na emisji materiałów audiowizualnych dotyczących projektów realizowanych z Funduszy Europejskich w Małopolsce w związku z 20-tą rocznicą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554287
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Basztowa 22
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-156
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umwm.malopolska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-becfc896-2575-4e93-8b3f-6f4efc921b271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa polegająca na emisji materiałów audiowizualnych dotyczących projektów realizowanych z Funduszy Europejskich w Małopolsce w związku z 20-tą rocznicą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-becfc896-2575-4e93-8b3f-6f4efc921b27
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00680632
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00066296/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.127 Usługa polegająca na emisji materiałów audiowizualnych dotyczących projektów realizowanych z Funduszy Europejskich w Małopolsce w związku z 20-tą rocznicą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia będzie dofinansowany przez Unię Europejską w ramach programu regionalnego Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00585002
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MW-VIII.272.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 361217 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na emisji materiałów audiowizualnych dotyczących projektów realizowanych z Funduszy Europejskich w Małopolsce w związku z 20-tą rocznicą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej wraz z prawem opcji.
2. W ramach zamówienia podstawowego wykonawca będzie zobligowany do przeprowadzenia kampanii emisyjnej przez 2 tygodnie oraz w ramach prawa opcji kampanii emisyjnej przez 2 tygodnie, która nastąpi następnego dnia po zakończeniu kampanii w ramach postępowania podstawowego. W sytuacji skorzystania przez zamawiającego z kampanii w ramach prawa opcji łączna długość kampanii będzie trwała 4 tygodnie emisyjne. Opis realizacji zamówienia w ramach prawa opcji jest przedstawiony we wzorze umowy.
3. W ramach przedmiotu zamówienia, Wykonawca jest zobowiązany do emisji filmów (min. 8 max. 15) o długości 30 sek. wyprodukowanych i będących w posiadaniu Zamawiającego: na platformach VOD; w kinach zlokalizowanych na terenie Małopolski; na ekranach LCD w komunikacji miejskiej w Krakowie; na ekranach LCD na Małopolskim Dworcu Autobusowym w Krakowie oraz w placówkach medycznych w Małopolsce.”
4. Warunki realizacji zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195896,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 443405,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195896,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja reklamowa dsk sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522 26 37 580
7.3.3) Ulica: Niedźwiedzia 10
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-737
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195896,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość umowy wskazana w ogłoszeniu stanowi sumę wartości zamówienia podstawowego (122 171,35 PLN brutto) oraz zamówienia w ramach prawa opcji (73 725,28 PLN brutto).| 2024-12-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |