„Remont DP 1014 S na odcinku od m. Postaszowice do m. Niegowa”

Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie z/s w Żarkach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00231818
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00231818/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-30 10:40
Lokalizacja
Żarki, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9eb0ffa1-d025-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
Identyfikator
5771746272
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie upustów

Wykonawcy

1 przyznane

HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABoronów, PL · lot 0
1 785 839,58 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00231818 z dnia 2022-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont DP 1014 S na odcinku od m. Postaszowice do m. Niegowa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie z/s w Żarkach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151405866

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Myszkowska, 59

1.5.2.) Miejscowość: Żarki

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-310

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 343148304

1.5.8.) Numer faksu: 343148304

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.myszkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/pzdmyszkow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna administracji samorządowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont DP 1014 S na odcinku od m. Postaszowice do m. Niegowa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9eb0ffa1-d025-11ec-9ed6-82024ae9c4d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00231818

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001829/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont DP 1014 S na odcinku od m. Postaszowice do m. Niegowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00149941/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD/5/342/DP/ST/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą „Remont DP Nr 1014 S na odcinku od m. Postaszowice do m Niegowa”
1.2. Szczegółowy zakres rzeczowy robót budowlanych określa: przedmiar robót, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB).
1.3. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację zakresu rzeczowego robót budowlanych polegających na remoncie drogi powiatowej DP Nr 1014 S na długości 2 263,0 km.
1.4. Zakres robót przewiduje m.in:
- roboty przygotowawcze (roboty rozbiórkowe)
- sfrezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno –bitumicznych, warstwa wiążąca gr. 6 cm dla KR 3-4 AC11S i ścieralna gr. 4 cm AC11S dla KR3-4
- ścinanie i utwardzenie poboczy kruszywem kamiennym (tłuczeniem) i frezem z naw. asfaltobetonowej z dwukrotnym skropieniem emulsją i przesypaniem grysem 2-5 mmm
- wykonanie przepustu pod zjazdem z rur o średnicy 40 cm - 6,0 m
- oczyszczenie istniejącego rowu z namułu gr. 30 cm
- regulacja pionowa włazów kanałowych i kratek ściekowych ulicznych
- oznakowanie poziome grubowarstwowe chemoutwardzalne
- szczegółowy zakres rzeczowy zawiera przedmiar robót.

UWAGA: Projekt czasowej organizacji ruchu należy uwzględnić w kosztach ogólnych.

1.5 Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości wykonania przedmiotu umowy na wykonane roboty (w tym materiały) na okres nie krótszy niż 36 miesięcy i nie dłuższy niż 60 miesięcy. Długość okresu gwarancji udzielonej przez Wykonawcę będzie punktowana jak kryterium „okres gwarancji” o wadze 40 % (Rozdział XI BADANIE OFERT ORAZ KRYTERIA OCENY OFERT)

1.6 Zamawiający wymaga, aby zaoferowany okres gwarancji był taki sam jak okres rękojmi licząc od daty dokonania bezusterkowego odbioru końcowego przedmiotu umowy.

1.7 Wykonawca, któremu zostanie udzielone zamówienie udzieli zamawiającemu 24 miesięcy gwarancji na wykonane oznakowanie poziome grubowarstwowe licząc od daty dokonania bezusterkowego odbioru końcowego przedmiotu umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232453-2 - Roboty budowlane w zakresie upustów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1785839,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2424242,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1785839,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HUCZ SP.z o.o. sp.k

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751885237

7.3.3) Ulica: Czestochowska

7.3.4) Miejscowość: Boronów

7.3.5) Kod pocztowy: 42-283

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1785839,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane