Budowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebini.

Gmina Trzebinia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00231865
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00231865/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-30 10:49
Lokalizacja
Trzebinia, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ceb26f55-e7c0-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6282260122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie wyrobów metalowychInstalowanie przegródBetonowanieRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje niskiego napięciaInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoUsługi instalowania urządzeń telewizyjnychRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00231865 z dnia 2022-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebini.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14

1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 327111045, 327111046

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/umtrzebinia,a,2120909,ogloszenie-o-zamowieniu-pn-budowa-boiska-sportowego-przy-szkole-podstawowej-nr-3-w-trzebini-brrir271.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebini.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ceb26f55-e7c0-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00231865

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00337444/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Budowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebini.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00201315/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BR.RIR.271.46.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 527885,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje wykonanie:
1. Prace związane z przygotowaniem terenu pod inwestycję:
- Rozbiórka istniejącej nawierzchni (1 055,50 m²).
- Demontaż istniejących słupów oświetleniowych (3 szt.).
- Demontaż bramek stalowych do piłki ręcznej (2 szt.).
- Demontaż słupków do siatkówki (2 szt.).
2. Roboty ziemne i podbudowa:
- Wykonanie podbudowy pod boisko (924 m²).
- Wykonanie podbudowy pod nawierzchnię z kostki betonowej (86 m²).
3. Nawierzchnia (boisko):
- Wykonanie nawierzchni poliuretanowej (924 m²).
- Montaż obrzeży betonowych wokół boiska (130 m).
4. Nawierzchnia (dojście do boiska):
- Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej (86 m²).
- Montaż obrzeży betonowych wokół nawierzchni z kostki betonowej (58 m).
5. Urządzenia sportowo-rekreacyjne:
- Zestaw bramek do piłki ręcznej (2 szt.).
- Zestaw stojaków metalowych do koszykówki wraz z tablicami i obręczami (4 szt.).
- Ławki (7 szt.).
- Kosze na śmieci (2 szt.).
6. Ogrodzenie:
- Ogrodzenie z siatki polipropylenowej o wys. 6,0 m osadzone na słupkach stalowych o rozstawie
3,0 m. osadzonych w gruncie i obetonowanych (130 m).
- Furtka systemowa w ogrodzeniu (2 szt.).
- Brama systemowa w ogrodzeniu (1 szt.).
7. Oświetlenie obiektu.
- Ułożenie kabla zasilającego (148 m).
- Słupy oświetleniowe (4 szt.).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a. dokumentacja projektowa
b. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
c. przedmiar robót
1. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w dokumentacji projektowej, pomoc-niczym przedmiarze robót budowlanych oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych będących załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

KOD CPV 45111300-1, 45233200-1, 45421160-3, 45421141-4, 45262300-4, 45311100-1, 45311200-2, 45315600-4, 45316100-6, 51312000-2, 45231600-1.

Zamawiający wymaga minimum 36 miesięcznej gwarancji na zrealizowany przedmiot zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45421141-4 - Instalowanie przegród

45262300-4 - Betonowanie

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

51312000-2 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane