BUDOWA CHODNIKÓW I PODJAZDU W SOŁECTWACH GMINY POŚWIĘTNE
GMINA POŚWIĘTNE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00232288
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00232288/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-30 12:06
- Lokalizacja
- Poświętne, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c61c918b-ebe2-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 1251627895
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00232288 z dnia 2022-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA CHODNIKÓW I PODJAZDU W SOŁECTWACH GMINY POŚWIĘTNE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POŚWIĘTNE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582693
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krótka 1
1.5.2.) Miejscowość: Poświętne
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-326
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 257520390
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugposwietne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaposwietne.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://poswietne.bip-e.pl/pos/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA CHODNIKÓW I PODJAZDU W SOŁECTWACH GMINY POŚWIĘTNE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c61c918b-ebe2-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00232288
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00065114/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa chodników i podjazdu w sołectwach Gminy Poświętne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00209365/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa chodników i podjazdu w sołectwach Gminy Poświętne polegające na:
Rozbudowie chodnika przy drodze gminnej w Ręczajach Polskich dz. ew. nr 612;
Budowie chodnika przy drodze gminnej w Wólce Dąbrowickiej dz. ew. nr 405;
Budowie chodnika przy drodze gminnej w Nowych Ręczajach dz. ew. nr 181;
Budowie podjazdu przy siedzibie świetlicy będącej miejscem spotkań lokalnej społeczności z sołectwa Międzypole – Międzyleś 11B gmina Poświętne;
Szczegółowy opis zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34953300-5 - Chodniki
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2021 r. poz. 1129ze zm.), gdyż nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
| 2022-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |