Zakup wraz z dostawą samochodów w podziale na 4 zadania.
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00232394
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-30 12:22
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7262276617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowePojazdy silnikowe do transportu towarów
Wykonawcy
4 przyznane
"JASZPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZgierz, PL
80 200 PLN"JASZPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZgierz, PL
65 000 PLN"JASZPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZgierz, PL
165 000 PLN"JASZPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZgierz, PL
165 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.